artwork

DİMES GO, tüketicilerini Can Bonomo’yla buluşturdu

7 sene önce

0

Günün dinamizmine eşlik eden DİMES GO, yaza damga vuran kampanyasında tüketicilerini, ülkemizin, yaşadıkları kentin ya da yaşadıkları anın güzelliklerini keşfetmeye, deneyimlerini paylaşmaya davet etti.

“Keşfe Başla!” sloganıyla tüketicisini harekete geçiren DİMES Go kampanyasının devamı sürpriz bir etkinlikle geldi. Reklam filmine sesiyle dinamizm katan Can Bonomo, çok özel bir konserde 30 DİMES GO tüketicisiyle bir araya geldi. Tüketiciler, konsere katılmak için WhatsApp üzerinden gönderdikleri mesajlarla DİMES GO’yu ve Can Bonomo’yu ikna ettiler.

Ayrıca, DİMES GO teneke kutu ürünleri üzerine resmedilen, Bursa’dan Assos’a, Eskişehir’den Frig Vadisi’ne, İstanbul’dan Ballıkayalar’a kısa keşif rotaları, tüketicilere kısa yaz tatilleri için ilham verdi.

Tüketicileri sadece tatili yaşamakla kalmayıp, kendi rota ve deneyimlerini dijital platformlar üzerinden paylaşmaya, hayata başka bakmak isteyenlere ilham vermeye de teşvik eden DİMES GO, bu çok boyutlu kampanyasını yenilikçi ve özel bir etkinlikle taçlandırdı. Seçilen 30 tüketici, Can Bonomo’nun sadece onlar için gerçekleştirdiği özel bir konsere, samimi bir ortamda katılma şansı elde ettiler.

Can Bonomo konseri, DİMES’in sosyal medya hesapları kullanılarak İnternet üzerinden de canlı yayınlandı. Dimesbahçesi şemsiye markası altında yönetilen DİMES sosyal ağlarından #kesfebasla hashtag’i ile canlı yayınlanan konser, Trending Topic (TT) listesinde de ilk 10’da yer aldı.