Dijital reklamın guruları İstanbul’a geliyor

Dijital reklamın öne çıkan figürleri, İstanbul’da düzenlenen bir etkinlikte bir araya gelecek. Pazardaki yenilikler, gelişmeler hakkında dijital dünyayı bilgilendirmek amacıyla tasarlanan İçerik Pazarlaması & Native Reklam Başarı Öyküleri (Best of Content Marketing & Native Advertising) isimli seminerde, yerli kuruluşlardan da isimler yer alacak.

Etkinlikte, Best Marketing International CEO’su Hando Sinisalu, e-ticarette içerik pazarlaması, içerik pazarlaması ve big data, hikaye anlatımının geleceği konularında bilgi aktaracak.

Brand Movers CEO’su ve aynı zamanda Native Advertising Institute Kurucu ve CEO’su Jesper Laursen ise içerik pazarlama stratejisi yaratılması, içerik pazarlamada etkililik ölçümü ve native reklam hakkında konuşacak; dünyadan ve Türkiye’den örnekler verecek.

Yurt içi ve yurt dışından örnekler üzerinden dijital reklamcılığın yükselen trendine ışık tutacak olan seminer 4 Mayıs 2016 Çarşamba günü Hilton Bomonti’de düzenlenecek. Katılım sayısı 90 kişi ile sınırlanan ve tam gün sürecek olan seminere katılım için 0 212 245 44 96 numaralı telefondan IAB Türkiye ile irtibata geçilebilir. Seminerin detaylarını www.iabturkiye.org adresinden öğrenebilirsiniz.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.