Dijital iletişim ajansı Clockwork yurt dışına açıldı

2002 yılından bu yana müşterilerine dijital çözümler sunan dijital iletişim ajansı Clockwork, ilk yurt dışı ofisini geçtiğimiz ay Belarus’un başkenti Minsk’te açtı. Clockwork, gerçekleştirdiği bu açılışla Belarus’ta hizmet vermeye başlayan ilk Türk dijital ajansı oldu.

Türkiye’de dijital pazarlama alanında başarılı işlere imza atan ve müşterilerine dijital çözümler üreten dijital iletişim ajansı Clockwork yurt dışına açıldı. Geçtiğimiz ay açılışı gerçekleştirilen ve kurulduğu Belarus’ta ilk Türk dijital ajansı olma özelliği taşıyan Clockwork Belarus, Avrupa’nın teknoloji üssü olarak kabul edilen High Tech Park’a da ev sahipliği yapan Belarus’un başkenti Minsk’te hizmet vermeye başladı.

Clockwork, yazılım süreçlerine yeni bir yön vermek, Türkiye’de müşterilerine sunduğu servis kalitesini artırmak amacıyla Belaruslu yazılımcılardan oluşan teknik ekibi ile çalışmalara başlayacak. Clockwork Belarus, Türkiye’deki müşterilerinin yanı sıra global müşterilerine de bu yazılım geliştirme ofisi üzerinden hizmet sağlayacak.

Uluslararası pek çok şirket ile bir araya gelerek başarılı işlere imza atan Clockwork, 2 milyon kişinin yaşadığı Minsk’te donanımlı yazılımcılar ile yeni deneyimler tasarlayacak ve bu deneyimleri tüm dünyayla buluşturacak.

Müşterilerine dijital ürün ve deneyimler tasarlayan Clockwork; büyüme odaklı stratejiler, e-ticaret, web tasarım, mobil uygulama, sosyal medya, dijital reklam alanlarında ölçülebilir çözümler sunuyor. Kurulduğu 2002 yılından bu yana Türk Hava Yolları, McDonald’s, Little Caesars, Redbull, Starbucks, LC Waikiki, Vakko, Kahve Dünyası, Mapfre Sigorta, Anadolu Grubu, Anadolu Motor, Çelik Motor, Temsa İş Makinaları, Zorlu Enerji, BJK, Gloria Hotels & Resorts ve Regnum Carya, Kaya Hotels & Resorts, D-Smart, S Sport TV gibi birçok değerli marka ve 70’ten fazla ödüllü proje Clockwork’ün portföyünde bulunuyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.