İstanbullu ajans gözünü Los Angeles’a dikti

Türkiye’de gün geçtikçe büyüyen ve gelişen dijital pazarda hizmet veren Proje Calide, ABD ve Asya-Pasifik ülkelerindeki müşterilerine daha yakın olmak için Los Angeles’ta, İstanbul’dan sonra ikinci ofisini açtı. Proje Calide, mobil, Augmented reality (Artırılmış gerçeklik) ve Virtual Reality (Sanal gerçeklik) teknolojileri başta olmak üzere, ABD’de de şirketlerin tüm dijital tasarım ve iletişim ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor.

Proje Calide kurucu ortağı Kerem Özkan Türkiye’de kurdukları yapıyı Los Angeles’taki ofislerine de yansıttıklarını ve işin sırrının her koşulda mükemmeli yakalamaya çalışmak olduğunu söylüyor. Özkan, “Rekabetin çok daha zorlu olduğu bir ortamda olsak da, Türkiye pazarında edindiğimiz alışkanlık ve birikimler bizi öne geçiriyor” diye ekliyor. Algida, Sana, Knorr, Nestle, Redevco, Cartoon Network gibi global ölçekli markalarla çalışan Proje Calide, Mixx Ödülleri’nden Stevie Awards’a ve FWA’e kadar bir çok prestijli ödüle sahip.

Proje Calide’nin bir süredir Los Angeles’taki yeni ofisi için hem Türkiye’den hem ABD’den eleman aradığı biliniyordu. Ekibini tamamlamak üzere olan Proje Calide’nin kapıları yeni ekibe katılmak isteyen yetenekli gençlere her zaman açık. Özkan; “Pasifik okyanusuna sadece 15 dakika mesafedeki ofisimizde, 12 ay yaz mevsimi yaşamaya ve güneşli havaya itirazı olmayan arkadaşları bekliyoruz” diyerek bu yıl Türkiye’de zorlu bir kış geçiren yaratıcıların ilgisini çekeceğe benziyor.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.