Digital Analytics Summit, BOUN’da başlıyor

Boğaziçi Üniversitesi’nin markalaşmış etkinliklerinden biri olan Digital Analytics Summit, Türkiye’nin dijital alanda öne çıkan isim ve şirketlerini bu yıl üçüncü kez bir araya getiriyor.

Katılımcılar; dijital pazarlamanın geleceği ve geçirdiği evrim, Big Data’nın etkili kullanımı, akıllı cihazların dijital pazarlamadaki etkin rolü ve mobil analitik hakkında profesyonel bir bakış açısıyla sektörü inceleme fırsatı bulacak.

1 Aralık 2016 tarihinde Boğaziçi Üniversitesi’nde 154 yıllık geçmişe sahip olan Albert Long Hall’de gerçekleştirilecek etkinlik, BOUN İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Toker’in koordinatörlüğü ile düzenlenecek.

Etkinlikte; R/GA London Kreatif Direktörü Fura Osp Johannesdottir, Mobilike Genel Müdürü Volkan Biçer, Intel Türkiye Genel Müdürü Burak Aydın, Cisco Türkiye Genel Müdürü Cenk Kıvılcım ve Turkcell Müşteri Hizmetleri Grup Başkanı Doğuş Kuran gibi dijital dünyada öne çıkan isimler söz alacak. Kapanış konuşması ise Egon Zehnder‘den isimler tarafından gerçekleştirilecek.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.