artwork

Depend’in marka yüzü Sumru Yavrucuk oldu

9 sene önce

0

Depend markasının ilk Türk marka yüzü sevilen oyuncu Sumru Yavrucuk oldu. Sumru Yavrucuk, bu işbirliği kapsamında yetişkinleri istemsiz idrar kaçırma ile ilgili bilinçlendirerek, aktif yaşamın anahtarını sunuyor.

Emre Kurtoğlu ve Sumru Yavrucuk

Bir Kimberly Clark markası olan Depend, Türkiye’de yaklaşık 5 milyon kişinin yaşadığı istemsiz idrar kaçırmaya yönelik çözümler sunabilmek için Sumru Yavrucuk ile bir araya geldi.

Depend’in yeni marka yüzü Sumru Yavrucuk konuyla ilgili, “İstemsiz idrar kaçırmanın bir tabu olduğunu düşünüyorum. Yetişkinler sosyokültürel nedenlerle kendilerini ifade etmekte zorlanıyorlar. Bununla birlikte orta yaş ve üzerindeki birçok kişi istemsiz idrar kaçırma nedeniyle özgürce hareket edemiyor, günlük yaşamındaki aktiviteleri azaltıyor, hatta eve bağımlı hale geliyor. Dünya’da ve Türkiye’de yetişkinlerin büyük bir kısmında görülen istemsiz idrar kaçırma durumuna karşı bu konuda lider olan bir markanın yanında yer alarak topluma fayda sağlayabilmek benim için çok anlamlı. Bu anlamda, ‘Depend ile hayatın keyfini çıkar’ projesini bir sosyal sorumluluk projesi olarak görüyor ve çok önemsiyorum” dedi.

Depend’in Pazarlama Direktörü Emre Kurtoğlu ise amaçlarını şöyle açıklıyor: “Kimberly-Clark olarak 40 yaş üstü her 3 kadından birinde görülen ve Türkiye’de yaklaşık 5 milyon kişinin yaşadığı istemsiz idrar kaçırmaya yönelik çözümler sunabilmek için Sumru Yavrucuk ile bir araya geldik. Bugün dünyada yetişkin nüfusun üçte biri istemsiz idrar kaçırma durumu yaşarken, gelecek yıllarda yetişkin nüfusun artması ile beraber, çok daha fazla kişi bu durum ile karşı karşıya kalacak. Tüm ürünlerimiz SGK geri ödeme kapsamındadır. Kimberly Clark olarak bu kampanya ile hedefimiz, istemsiz idrar kaçırma durumuyla karşılaşan kişileri doğru ürünle buluşturarak hayatlarını kısıtlamadan, dilediklerince özgür yaşamaya teşvik etmek.”

Kimberly-Clark Türk tüketicilerine, Huggies, Huggies Little Swimmers, Huggies Dry Nites, Huggies Islak Havlu, Kotex ve Depend markaları ile hizmet veriyor.

 

 

 

Senin için
Tümünü göster
Salih Bademci, yüzü olduğu Setur için kamera karşısına geçti

Setur, Salih Bademci ile sene boyunca yayınlayacağı reklam filmlerinde Setur’un...