Dentsu Aegis Network, Dentsu International olarak yeniden yapılandı

Dentsu Aegis Network, Dentsu International olarak yeniden yapılandı. Yeni yapılanmayla birlikte onbinlerce küresel çalışan, tek bir Dentsu markası altında birleşiyor.

Dentsu Group Inc, uluslararası ağının adından “Aegis” i kaldırdığını doğruladı. CEO Toshihiro Yamamoto, Tokyo Borsası’na yaptığı bir duyuruda, şirketin Dentsu Aegis Network yönetim kurulu tarafından onaylandıktan sonra Dentsu Aegis Network’ün, Dentsu International olarak yeniden markalaştırılacağını söyledi.

Yapılanma, şu anda dünya çapında 66.000’den fazla insanı Dentsu markası altında birleştiriyor. Dentsu International, dokuz ana marka altında 48.000’den fazla uzmanla dünya çapında 145’ten fazla pazarda faaliyet göstermektedir: Carat, Dentsu X, iProspect, Isobar, Dentsumcgarrybowen, Merkle, MKTG, Vizeum ve Posterscope.

Dentsu International’ın Küresel Genel Müdürü Wendy Clark şunları söyledi: “Bu, Dentsu Aegis Network’ün dinamik büyüme öyküsünün yanı sıra, Dentsu’nun zengin yenilik ve endüstri liderliği mirasına dayandığından dolayı, işimizin uluslararası gelişiminde önemli bir kilometre taşını temsil ediyor. İşimiz, müşterilerimize ve çalışanlarımıza her iki dünyanın da en iyisini sunarak, benzeri görülmemiş bir değişim ve ilerleme sağlamalarına yardımcı oluyor.”

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.