artwork

Denizbank TFF sözleşmesini 3 yıl daha uzattı

6 ay önce

0

Türkiye Futbol Federasyonu ile DenizBank arasındaki sponsorluk anlaşması 3 yıl uzatıldı

Türkiye Futbol Federasyonu ile DenizBank arasındaki sponsorluk anlaşması 3 yıl uzatıldı. 2020 yılında TFF ile iş birliği yapan DenizBank, Erkek ve Kadın Milli Takımlar Ana Sponsoru olmuştu.

TFF ve sporun tüm branşlarının gelişimi için büyük çaba sarf eden DenizBank, yeniledikleri sponsorluk anlaşması ile
iş birliklerini derinleştirerek, Erkek ve Kadın Milli Takımlara bir de eMilli Futbol Takımını ekledi. Sponsorluk anlaşması için DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş’e ve çalışma arkadaşlarına teşekkür eden TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, DenizBank ile yapacağımız bu yol arkadaşlığı; Erkek A Milli Takımımızın 2024 Avrupa Şampiyonası Elemeleri’nde grubundan çıkarak Almanya’da yapılacak finallere katılmaya hakkı kazanmasında, Ekim ayından bu yana aldığı sonuçlarla dünya sıralamasında
en fazla puan toplayan takım olmayı başararak 3 basamak birden yükselen Kadın A Milli Futbol Takımımızın da bu başarısını artırarak sürdürmesinde itici güç olacaktır. Ayrıca eMilli Takımlarımızın da dünyada hızla gelişen ve ülkemizde de büyük ilgi ile takip edilen eFutbolu ileriye taşımak açısından çok kıymetli bir alan olduğuna inanıyoruz. FIFA’nın düzenlediği ve eMilli Takımımızın da yer aldığı Dünya Kupası Elemeleri’nde DenizBank'ın desteğini alarak ülkemizi gururlandıracak sonuçlar alacağımızı ümit ediyorum." ifadelerini kullandı.

Senin için
Tümünü göster
PSV ve Philips sponsorluk anlaşması Guiness Rekorlar Kitabı’na girdi

Sponsorluk anlaşması, Guiness Rekorlar Kitabı’na girdi....

KFC Türkiye, Kadınlar Voleybol 1. Ligi’nin İsim Sponsoru Oldu

Kadınlar Voleyboluna yeni sponsor...

Mackolik Hull City’nin canlı sonuçlar partnerliğini üstlenecek

Mackolik, Türk iş insanı Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Hull City’nin...