Delsey Paris’in yeni kampanyası kalpleri eritiyor

Bavul markası Delsey Paris‘in yeni kampanyası “What matters is inside”, dünya çapındaki reklam izleyicilerinin dikkatini çekiyor.

Buzzman ajansı tarafından yaratılan reklam filmi, markanın ‘bağlantılı bavulunu’ (Connected Suitcase) filmin merkezine alıyor ve bağlanmanın aksine, izleyiciyi her zamankinden daha fazla rutininden koparmaya davet ediyor.

Reklam filmi başladığında, annesi ile konuşmak için zamanı bile olmayan çok çalışan bir şirket insansı olan Simon ile tanışıyoruz.

Rahmetli babası bir kaşif olan Simon, babasıyla maceralara atılamadığı için üzülürken, annesi ona babasından bir mektup verir ve macera başlar. Simon’ın karşılaşacağı şey bir bavulun arayışındansa, her zaman karşısına çıkmayacak destansı bir yolculuk olur.

Ve böylece Simon, ekonomimizi sürdürdüğümüz o beton kafeslerden kafasını kaldırarak büyüleyici insanlarla tanışır, mitolojik manzaralar görür. Meksika, Vietnam, Nepal gibi yerleri gezer ve babasının bavulun içindeki mirasının aslında bu gezi olduğunun farkına varır.

Duygu dünyasını gezen kahraman, valizi keşfetmekten çok daha iyisini yapıyor: Kendisini buluyor.

Videoyu paylaşmadan önce, Buzzman yerel gazetecilere gizemli bir kartpostal serisi gönderdi. Gazeteciler son iki haftayı, kim olduğunu ya da neden yazdığını bilmeden, Simon’un kendisinden gelen baştan çıkarıcı kartlarla geçirdiler.

Künye

Reklamveren Delsey Paris
Ajans Buzzman
ECD Georges Mohammed-Chérif
Genel Müdür Julien Levilain
Kreatif Direktör Souen Le Van
Sanat Yönetmeni ve Metin Yazarı Souen Le Van
Sanat Yönetmeni Carole Morlot
Sosyal Medya Başkanı Julien Scaglione
PR ve İletişim Müdürü Paul Renaudineau
TV Prodüksiyonu Ayman Jaroudi
Prodüksiyon Şirketi Passion Paris
Ses Prodüksiyonu Schmooze
Yapımcı Marc Bodin-Joyeux
Post Prodüksiyon Chorok Mouaddib

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.