Deloitte ilk yaratıcı yönetmenini seçti

Deloitte in-house ajansı 368‘in ilk yaratıcı yönetmeni David Harris oldu. Harris daha önce Wunderman, FCB Inferno ve Gyro’da çalışmıştı.

Şubat ayında Gyro’dan ayrılışından sonra in-house ajansı 368’e yaratıcı yönetmen olarak atanan David Harris, Deloitte’in yeni oluşturulmuş yaratıcı departmanına liderlik edecek; yaratıcı stüdyoyu, deneyimsel ve kullanıcı deneyimi, geliştirme ekiplerini yönetecek.

368’in lideri Nick Burbidge: “368, 2018’de açıldı; etkinliklerimiz, pazarlama hizmetimiz, CRM, stüdyo ve dijital ekipler, in-house ajans modelinde birleşti. Böylece Deloitte için daha etkili ve ödül alabilecek kampanyalar geliştirmek için yetenekler güçlendi.

David şu an yaratıcı departmanımızın başında, taze fikirler üretebilmek ve müşterilerimize uygun kampanyalar yaratmada temel ihtiyacımız olan deneyim ve bilgi birikimine sahip.”

Harris, 1999’da Lisa Thomas ve M&C Saatchi ile ortak kurduğu Lida’da yaratıcı ortak idi. 2017’de Wunderman’da Executive Creative Director olmak için 6 yıl sonra ayrıldı ve ardından kısa bir süre FCB Inferno’da aynı pozisyonda çalıştı.

Harris konu ile ilgili: “İnsanların konuşacakları, akıllarında kalacak ve müzikleriyle ıslık çalacak reklamları yaratmak için reklamcı oldum. Gürültünün içinde öne çıkacak, etki yaratacak ve firmanın çeşitliliğini, yenilikçiliğini ve bütünlüğünü yansıtacak kampanyalar geliştirmeyi dört gözle bekliyorum.” dedi.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.