artwork

Dell Türkiye’ye yeni ülke müdürü

10 yıl önce

0

Son kullanıcı ve kurumsal pazara yönelik, gerçek ihtiyaca odaklı ürün ve çözümler sunan Dell, Didem Duru’nun Dell Türkiye’nin yeni Ülke Müdürü olarak atandığını duyurdu.

Didem Duru

Duru’nun sorumlulukları arasında; şirket için büyüme fırsatları yaratmak, şirketin uçtan uca kurumsal ve tüketici çözümleri için Türkiye’de müşteri tabanı oluşturmaya devam etmek ve partner ağını genişletmek bulunuyor.

Dell Türkiye Ülke Müdürü Didem Duru şunları söyledi: “İçinde bulunduğumuz dönem, Dell için hakikaten heyecan verici bir dönem. Harika bir ekibimiz, dünyaca tanınan bir markamız, müşterilerimize, giderek daha karmaşık hale gelen iş ortamlarını yönetebilmek için ihtiyaç duydukları esnekliği sağlayacak, uçtan uca ölçeklenebilir, lider çözümlerimiz ve bütün bunlar sayesinde Türkiye’de son derece güçlü bir varlığımız var.”

Bundan önce Duru, Çözüm Direktörü olarak, Dell’in çözüm işinin karlı bir şekilde büyümesinden ve yeni faaliyetlerin şirketin kurumsal stratejisi ile uyumlu bir şekilde geliştirilmesinden sorumluydu.

Dell’de çalışmaya başlamadan önce IBM’de çeşitli satış ve yönetim görevlerinde bulunan Duru, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu.

 

Senin için
Tümünü göster
Worldline’ın dijital servisleri Lidio ile Türkiye’ye geliyor

Dünyanın en büyük ödeme kuruluşlarından Worldline’ın dijital servisleri Lidio ile...