artwork

Defacto’nun yeni sosyal medya ajansı 41?29! oldu

9 sene önce

0

DeFacto, marka iletişimi stratejisi kapsamında sürdürdüğü dijital iletişim çalışmalarına 41?29! ile devam etme kararı aldı. Geçtiğimiz günlerde imzalanan anlaşma ile süre gelen ve hayata yeni geçirilecek tüm süreçlerde 41?29! ile çalışacak olan DeFacto’nun, sosyal medya mecralarında bulunan hesaplarının kontrol ve yönetim süreçleri de 41?29! tarafından yürütülecek.

Kemal Ömerci ve Alemşah Öztürk

Konuya ilişkin açıklama yapan DeFacto Pazarlama Direktörü Kemal Ömerci “Akdeniz rahatlığını bazen fotoğraflarla, bazen esprili içeriklerle, bazen ürün çekimlerimizle fanlarımıza aktarıyoruz. İnternete ve sosyal medya dünyasına bu vizyonda bakan Defacto markası olarak, sektörünün en iyi ajanslarından biri olan 41:29 ile çalışmaya karar verdik. 41?29!’un hayata geçirdiği başarılı çalışmaların yaratıcı ve dinamik ruhu bizi etkiledi. İnanıyorum ki, 41?29! ile 2014 yılı sonunda sosyal medya hesaplarımızda özgün, ses getiren, etkileşimi yüksek projeler hayata geçireceğiz. Her iki ekibin de amacı DeFacto’nun sosyal medya hesaplarındaki toplam takipçi sayısını 2,5 milyon kişiye yükseltmek” şeklinde konuştu.

41?29!’un kurucusu olan ve halen ajans başkanlığını görevini yürüten Alemşah Öztürk ise DeFacto ile yaptıkları iş birliğine ilişkin şunları söyledi; “DeFacto ekibinin dijitale olan inancı, bakış açısı ve daha fazlasını başarma arzusu bizi çok etkiledi. Fark yaratan işlerin çıkabilmesi için marka ve ajans ekiplerinin beraberce tutku ve heyecanla çalışmaları gerektiğine çok inanıyoruz, bu yüzden DeFacto’yu markalarımız arasına katabildiğimiz için çok heyecanlıyız!”

 

 

Senin için
Tümünü göster
Koç Holding’te atamalar gerçekleşti

Koç Holding’ten yapılan açıklama ile 22 Mart Çarşamba günü düzenlenecek...

Migros’a yeni müşteri deneyim stratejileri ve pazarlama iletişimi direktörü

Migros’un müşteri deneyim stratejileri ve pazarlama iletişimi direktörü Sinem Serdar...