artwork

David Beckham, TikTok markasının festival kampanyasında yer alacak

4 yıl önce

0

David Beckham, TikTok’un , 2019 Yılbaşı reklam kampanyasında yer alacak. TV, sinema ve açık hava etkinliklerinde duyurulan kampanya 3 bölümden oluşuyor.

Social Lab tarafından TikTok’un İngiltere pazarlama ekibi ile ortaklaşa oluşturulan üç bölümlü “Jump in together” kampanyası, daha fazla insanı platforma katılmaya teşvik etmeye çalışırken eğlenceli ve yaratıcı bir içerik sunmayı amaçlıyor.

Kampanyanın ilk bölümü bugün(16 Aralık) 30 saniyelik bir reklam ile yayınlandı. Reklam filminde şarkıcı Lewis Capaldi’nin TikTok videosunun içerisinde zıplayıp dans ettiği görülüyor.

 

TikTok şirketinden yapılan açıklamada ileri tarihlerde bu tarz videoların devamının geleceği belirtildi.

Bu video, David Beckham’ın iyi niyet elçisi olduğu Unicef ​​ile ortak olan TikTok’un yardım kuruluşlarına bağış yapması amacıyla kullanılacak.

Cuma günü TikTok İngiltere genel müdürlüğüne terfi eden Waterworth: “Küresel olarak, uygulamanın alanında en iyisi olduğunu vurgulamak ve insanlara iyi bir amaç yaratma fırsatı vermek istiyoruz. Unicef ​​ve David Beckham ile birlikte çalışmak için bizler için heyecan verici. İngiltere’de, uygulamanın en iyisini yaratmaya çalıştık. Yalnızca yerel pazarı kullanmakla kalmıyoruz, aynı zamanda uygulama içinde gerçekleşen eğlence ve yaratıcılığı ortaya çıkarıyoruz.” Dedi.

Çinli ByteDance şirketinin sahibi olduğu TikTok, Ağustos 2018’de bir İngiltere ofisi açtı ve geçen yıl TikTok’un ilk Noel pazarlama kampanyasını oluşturmak için ByteDance’daki Çin ajansı TBWA \ Shanghai’ı işe aldı.

WPP’nin Ogilvy’inin çoğunluğuna sahip olduğu bir Belçika sosyal pazarlama ajansı olan Social Lab ise, bu yılın başlarında TikTok ile çalışmaya başladı ve platform için genç kullanıcıları hedefleyen bir güvenlik kampanyası oluşturdu .

 

 

Senin için
Tümünü göster
Barilla’dan Sevgililer Günü İçin Romantik Bir Dokunuş

Barilla ile Sevgililer Günü: Makarna ile Sevgiyi İfade Etmek...

Happy People Project üst üste ikinci sene Super Bowl’da

Happy People Project imzalı reklam filmi iki senedir dünyanın en...

Disney’den Epic Games’e 1,5 milyar dolar yatırım

Eğlence endüstrisinin en büyük şirketlerinden Walt Disney, video oyunu geliştiricisi...