Site icon Campaign Türkiye

Darüşşafaka Doğuş Basketbol gençlere sesleniyor

Darüşşafaka Doğuş Basketbol, gençlere “Oyunda Kal” diyerek yeni bir sosyal sorumluluk projesiyle sesleniyor. Kulübün 100. kuruluş yıldönümüne özel hazırlanan proje McCann İstanbul imzasını taşıyor.

Oyunda Kal projesinin tanıtımı için hazırlanan animasyon reklam filmi Dirty Cheap Creative imzası taşırken, Manga Grubu da lansmana özel olarak Darüşşafaka Doğuş Basketbol için “Vazgeçmek Yok” adında bir takım marşı besteledi.

Oyunda Kal platformunun sözcülüğünü Türkiye’nin başarılı basketbolcularından İbrahim Kutluay üstleniyor. Ayrıca projeye Darüşşafaka Doğuş Basketbol Takımı oyuncuları, Baş Antrenör Orhun Ene, takım kaptanı Gökhan Sunter ve teknik heyetin yanı sıra basketbol geçmişi olan ünlü sanatçılar ve televizyoncular da destek veriyor. Proje kapsamında ilerleyen günlerde Anadolu illeri ziyaret edilecek ve gençler oyuna davet edilecek.

Darüşşafaka Doğuş Basketbol takım kaptanı Gökhan Sunter

Projenin sözcülüğünü üstlenen İbrahim Kutluay, ‘Oyunda Kal’ platformunun manifestosunu şu sözlerle açıkladı: “Çocuklar oyunla büyür. Büyüdükçe oyundan sıkılırlar. Hele ki çevrelerinde onları oyundan çıkarmak isteyenler varsa, oyundan soğurlar. Oyun aslında bitmez, senin kendini bulacağın bir oyun mutlaka vardır. Sen yeter ki oyunda kal ve vazgeçme. Hayatta kazanmak da var kaybetmek de, ama vazgeçmek yok!”

Künye

Reklamveren Darüşşafaka Doğuş Basketbol

Reklam Ajansı McCann İstanbul

CCO Uğur Çakır

Kreatif Direktör Cihan Kavaklıpınar

Kreatif Ekip Atakan Demiral, Neslihan Soydaş, Aslı Topçu

Müşteri İlişkileri Ekibi Özlem Milor İslam, Elif Kır

Ajans Prodüktörü Zeynep Doğu

Prodüksiyon Şirketi Dirty Cheap Creative

Yönetmen Mehmet Kızılay

Yapımcı Ömer Abra

3D Animasyon Şenol Kılıç

Tasarım Animasyon Emre Önol

Karakter Tasarım Mustafa Gündem

Karakter Modelleme Mustafa Abacı

2D Animasyon ve VFX Jason Keyser

Müzik ve Ses Tasarımı Cypheraudio

 

 

 

Exit mobile version