Dardanel’e yeni Pazarlama Müdürü

30. yaşını kutlayan Dardanel, ekibini güçlendirmeye devam ediyor. Pazarlama alanında önemli deneyimleri bulunan, önde gelen markalarla çalışmış olan Halit Giray, Aralık ayı itibariyle Dardanel’de Pazarlama Müdürü olarak görev yapmaya başladı.

Halit Giray

1996 yılında Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olan Halit Giray, Alliant International University/San Diego’da “MBA – Marketing” (İş İdaresi – Pazarlama) yüksek lisans eğitimi aldı. 1999-2000 yılları arasında The Nielsen Company‘de, Perakende Ölçüm Hizmetleri Departmanı’nda Analist ve Uzman Analist olarak çalıştı.

2000-2003 yılları arasında Ülker‘de, Yeni Kategori Geliştirme Departmanı’nda Yeni Ürün Geliştirme Sorumlusu ve Yöneticisi, Pazarlama Departmanı’nda da Gazlı İçecekler Ürün Yöneticisi olarak görev yaptı. 2003-2009 yılları arasında Bahçıvan Gıda‘da Pazarlama Müdürü ve Pazarlama Direktörü, 2010 yılında ise Halka Group‘da Genel Müdür olarak çalıştı. 2011-2014 yılları arasında ise Moova‘da Pazarlama ve Ticari Pazarlama Müdürü olarak görev yaptı.

 

 

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.