Site icon Campaign Türkiye

Dardanel Önentaş Gıda’ya yeni satış ve pazarlama direktörü

Dardanel, Mister No ve Dardenia gibi gıda ve perakende markalarını bünyesinde bulunduran Dardanel Önentaş Gıda, yeni dönem pazarlama stratejisi paralelinde organizasyonel yapılanmasına devam ediyor. Dardanel Önentaş Gıda kadrosunda uzun yıllardır çalışan ve en son Satış ve Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Özgür Zeybek 1 Ağustos 2012 itibariyle  Satış ve Pazarlama Direktörü oldu.

Özgür Zeybek

Yeni yapılanma çerçevesinde 25 yıldır sektörün lider markası olan Dardanel Ton Balığı, soğuk sandviç alanında faaliyet gösteren Mister No ve balık-ekmek zinciri Dardenia markalarının satış ve pazarlama iletişimi operasyonlarından Özgür Zeybek  sorumlu olacak.

ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünden mezun olan Özgür Zeybek, çalışma hayatına 2003 yılında Dardanel Gıda’da İnsan Kaynakları Uzmanı olarak başladı. Daha sonra sırasıyla şirket içinde 6 Sigma Proje Müdürü, Ürün Müdürü, Pazarlama Müdürü görevlerinde bulunan Zeybek, Ocak 2011’den bu yana firmada Satış ve Pazarlama Müdürü olarak görev yapmaktaydı.

Exit mobile version