Daikin dijital medya planlama ve satınalma ajansını seçti

Dünyada ve Türkiye’de İklimlendirme sektörünün pazar lideri markası Japonya merkezli Daikin, Türkiye’deki dijital medya planlama ve satınalma çalışmalarını birlikte yürüteceği ajansını seçti.

Yeni internet sitesi ile E-Ticaret pazarına “Ultra Hız Dönemi Daikin’de!” kampanyası ile giren Daikin, ajans seçiminde birçok E-Ticaret markası ile çalışan Digitalhouse Reklam Ajansı’nı seçti.

Bünyesinde ePttAVM, D’s Damat, Damat Tween, Tekzen, Little Caesars, NN Hayat ve Emeklilik, Nocturne, Rue, Aker, Glohe, English Home, Wee Baby, Crocs, Superga, Adore Oyuncak, Fuzul Grup, Kale Endüstri Holding, Tahincioğlu ve Dap Yapı gibi bir çok firmaya hizmet sunan Digitalhouse; Google Premier Partner ve Facebook Marketing Partnerliğinin yanı sıra Criteo ve Adjust’n da en önemli partner ajanslarından birisi olarak hizmet veriyor.

Google, sosyal medya, SEO, geliştirilmiş e-ticaret, veri analizi ve dönüşüm optimizasyonu, programatik, medya planlama ve satınlama gibi birçok önemli hizmeti veren Digitalhouse; Daikin ile yeni döneme ultra hız ile girdi.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.