artwork

D&AD Foundation’dan ücretsiz online kurs

8 yıl önce

0

Tasarım ve reklamcılık alanında kar amacı gütmeden çalışmalarını sürdüren D&AD, Creative Skillset’in desteğiyle, kreatif endüstrilerde ve daha birçok alanda marka yönetimi görevini üstlenen profesyonelleriçin online ve ücretsiz bir kurs başlattı. 16 Kasım 2015‘te başlayacak kursta pazarlama ve iletişimin temel zorluğunu yansıtan “hedef kitlenizle hikayeler yoluyla nasıl irtibat kurarsınız?” sorusu irdelenecek.

Noel reklamlarının ekranları doldurmaya başladığı şu vakitlerde, “Marka Hikaye Anlatımı: Hikayeler Satış İçin Nasıl Kullanılır?” dersi, marka başarısını sağlamada hikaye anlatımının gücünü keşfedecek. 4 hafta boyunca bu ders, hikaye yaratımı konusundaki becerilerini geliştirme, hikaye anlatımı yoluyla marka iletişimi sağlama, dijital medya yoluyla kitlelerle iletişime geçme ve mesajın gücünü artırma konularında profesyonellere yardımcı olacak.

FutureLearn’ün ev sahipliği yaptığı kursta, en büyük marka kampanyalarının arkasındaki kilit yaratıcılar olan TBWA London CCO’su Peter Souter, Grey London Kreatif Direktörü Jon Kallus ve SunshineCCO’su Al MacCuish gibi isimler de ürünleri, markaları ve değerleri satabilen inandırıcı hikayelerin nasıl yaratılacağı hakkında pratik tavsiyelerde bulunacaklar.

Katılımcılar kurs boyunca gerçek briefler üzerinde çalışma fırsatı da yakalayacaklar ve kazanan projeye para ödülüyle beraber mentorluk desteği de verilecek.

Kursa katılmak için tıklayınız.