Site icon Campaign Türkiye

D-Smart’ın kanal isimleri ve logoları yenilendi

Dijital yayın platformu D-Smart, yeni yayın grafiklerini izleyicilerinin beğenisine sundu. Kanal logoları ve kanal isimleri, Imeanit Creative tarafından 2 aylık bir sürede yenilendi.

Imeanit Creative’in sahibi Emrah Yücel konu hakkında, “Amacımız D-Smart markasına güçlü bir kişilik kazandırmak. Marka sadakati, tüketicinin deneyimleriyle inşa edilen bir bina gibidir. Siz, ‘Türkiye’nin en iyi bankasıyız’ derken, tüketici ‘Bunlar da kendilerini bir şey sanıyorlar’ tepkisini gösterirse, binanız bir anda yıkılıverir. Ama siz tüketicinize farklı mesajlarla ve hizmet kalitenizle ‘Bunlar Türkiye’nin en iyi bankası’ dedirtebilirseniz, işte o zaman marka sadakatini sağlama yolunda önünüz açık demektir” şeklinde konuştu.

D-Smart CEO’su Ali Güven ise düşüncelerini şu sözlerle ifade etti: “Doğru bir tüketici algısı için, doğru bir marka stratejisi ve güçlü bir reklam iletişimi şart. Ancak hepsinden önce; hizmet kalitesinde tutarlılığın ve sürekliliğin sağlanması lazım. Bizler; D-Smart ekibi olarak, bu konu üzerinde titizlikle çalışmaya devam ediyoruz.”

Platformda yer alan kanalların isimleri de değişti:

Smart Promo, SmartPromo Portal

Movie Smart, MovieSmart Classic

Smart Sinefest, MovieSmart Fest

Smart SinePlus, MovieSmart Plus

Smart SineGold, MovieSmart Gold

Smart SineTürk, MovieSmart Türk

Yeşilçam Smart, MovieSmart Yeşilçam

DiziSmart, DiziSmart Premium

MaxSmart, MaxSmart Premium

Smart, Smart Premium

 

 

Exit mobile version