Cumhuriyet sevgisi Domino’s’un ‘hamurunda var’

Türkiye’de evlere servisin öncüsü Domino’s, en büyük bayramımız olan Cumhuriyet Bayramı’nı çok özel bir şekilde kutluyor. Bu yıl 97’ncisini kutladığımız Cumhuriyet Bayramı’na özel olarak bir reklam filmi hazırlayan Domino’s, 97 yıldır gururla dalgalanan bayrağımıza atıfta bulunarak “mücadele etmek, başarmak, özgür olmak hamurumuzda var” diyor.

Türkiye’de evlere servisin öncüsü Domino’s bu yıl 97’ncisini kutladığımız Cumhuriyet Bayramı’na özel olarak bir reklam filmi hazırladı. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün görüntüleriyle zenginleşen filmde “97 yıldır gururla dalgalanıyorsa bayrağımız, hamurumuzda gurur olduğundan” diyen Domino’s, bu özel çalışma aracılığıyla Cumhuriyet Bayramı’nı coşkuyla kutluyor.

Filmde mücadele etmek, başarmak ve özgür olmanın Türk milletinin hamurunda olduğu vurgulanırken,  Cumhuriyet tarihimiz boyunca verilen zorlu mücadelelere ve kazanılan zaferlere atıfta bulunuluyor. Kurtuluş Savaşı’nda sadece bir parça kuru ekmekle karınlarını doyuran askerlerin duygu yüklü görüntülerine Atatürk’ün Nutuk konuşmasından görüntüler eşlik ederken Türk milletinin zor zamanlardan daima başarıyla çıktığı hatırlatılıyor.

“Cumhuriyet sevgisi hamurumuzda var” diyen Domino’s, bu çalışma ile Mustafa Kemal Atatürk’e ve Cumhuriyetimizin kurulmasında emeği geçen herkese teşekkürlerini iletiyor.

KÜNYE:

Reklamın Başlığı: Hamurumuzda Var

Reklamveren:   Domino’s Pizza

Relamveren Temsilcisi: Pınar Togay, Melis Aydemir, Görkem Akyavuz
Reklam Ajansı:  Alametifarika
Kreatif Direktör: Odisseas Sevsevme, Ozan Özüm Özbey, Kaan Ayçe
Yaratıcı Grup Liderleri : Anıl Bağcık, Dilan Bayar

Yaratıcı Grup:  Hasan Çalışkan, Esma Akalın, Aykut Akıncı, Seda Nur Hazır, Bilal Gül
Müşteri İlişkileri: Duygu Yılmaz
Stratejik Planlama: Berra Katlav, Alara Akkamış, Mervenaz Mete
Prodüksiyon: Merve Haklı, Gülin Sarpel,Murat Demir
Post prodüksiyon: Sinefekt

Seslendirme: Ahmet Mümtaz Taylan

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.