Cosmopolitan, River Island iş birliği ile influencer network’ü başlattı

Cosmopolitan, influencer tarafından üretilen içeriği reklam kampanyalarıyla birleştirebilmek için müşterilerin eşleşebileceği gençlere hitap eden bir influencer network kurdu.

Şu ana kadar, network’ün sekiz influencer’ı var ve daha da artmaları bekleniyor. Influencer’lar, moda, güzellik ve yaşam tarzı karışımını kaplıyorlar ama Cosmopolitan, müzik, sanat ve eğlence gibi başka alanları da katmayı istiyor.

Şu ana kadarki tüm influencer’lar kadın. Aralarında 25,200 takipçiye sahip küçük köpek @sukiandthecity de var.

Giyim markası River Island, Şubat’ta başlatacağı en yeni demin kampanyası için network angaje etti. Kampanya’da yer alacak influencer’lardan dördü: yaşam tarzı blogger’ı Lottie Murphy, Hannah Crosskey ("A Fashion Fix"), Louise O’Reilly ("Style Me Curvy") ve Monikh Dale ("Tres Monikh"). Anlaşma sayesinde River Island, influencer’ların toplamda 265,000 takipçi sayısına ve Cosmopolitan’ın farklı platformlarda milyonları bulan kitlesine erişebilecek.

İlişki şöyle çalışıyor: İnfluencer’lar sosyal yayınlarının her birinde bir paylaşım yapacak, Cosmopolitan da Mart sayısında yayımlanacak çift sayfalı reklam içeriği için onları River Island’ın denim koleksiyonu ile şekillendirecek. Bun karşılık River Island, materyalleri kendi dijital platformlarında kullanacak. Sonunda da influencer’lar, Cosmopolitan’ın Snapchat Discover platformunda yayınlanacak marka ortaklı üç videoda yer alacak.

Hearst Magazines UK’nin maliye kurulu başkanı Duncan Chater “Cosmopolitan Influencer Network, müşterilere özel içerik üretmeleri için Cosmopolitan ve influencer havuzumuz ile ele ele çalışma fırsatı veriyor” diyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.