artwork

Corona, Ibiza’da tatile götürüyor

12 yıl önce

0

Ünlü bira markası Corona, Facebook sayfasında başlattığı yeni oyunu Corona Island ile şanslı iki kişiyi Ibiza’da muhteşem bir hafta sonu tatiline gönderiyor. İki etaptan oluşan Corona Island oyununa katılan yarışmacıların,  dünyanın en ünlü eğlence adası Ibiza’daki eğlence maratonuna da hazır olduklarını kanıtlamaları gerekiyor.

Oyunun ilk etabında çöplerle dolu bir plajı temizleyen yarışmacılar, topladıkları Corona kapakları ile bir sonraki etaptaki jet-ski yarışına başlamadan önce jet- ski’lerini modifiye edebiliyor. İkinci etap olan jet ski yarışında ise en hızlı olan en çok puanı kazanıyor.

10 Temmuz 2012 tarihine kadar devam edecek yarışmanın birincisi 3-5 Ağustos 2012 tarihlerinde 50 muhteşem plajı, 200 km’lik sahili ve dünya çapında partilere ev sahipliği yapan kulüpleriyle ünlü İbiza’da 2 kişilik tatil kazanacak. Hotel Terra Del Mar’da konaklayacak talihlileri İbiza’nın en güzel restaurantında akşam yemeği ve en ünlü kulübü Pascha’da muhteşem bir gece de bekliyor.

Corona Island yarışmasında en çok puan alan sonraki 20 kişi tshirt, oyuna en çok arkadaşını davet eden ilk 20 kişi ise plaj tenis seti kazanıyor.