artwork

Cornetto’dan #ilkgörüşteaşk deneyi

9 sene önce

0

Cornetto, en az aşk kadar eski “İlk görüşte aşk var mı?” sorusunu cevaplamak için eğlenceli bir projeye imza attı. Son teknoloji özel bir yazılım ile Cornetto Aşk Makinesi dondurma otomatını geliştirilmesiyle ilk görüşte aşk sürprizini yapmak üzere sahaya indi.

Cornetto, Cornetto Disc veya In Love alana Classico bedava promosyonunu bir aşk sürprizine dönüştürdü. Cornetto, bir üniversitenin kız ve erkek yurduna birinden dondurma alındığında bedavası otomatik olarak diğerine düşen 2 dondurma makinesi kurdu.

Dondurmayı satın alan kişi, bedavasını karşı tarafa göndermeyi kabul ettiğinde bedava dondurma sürpriz bir şekilde diğer yurttaki makineye düştü. İşte o anda çiftleri bir sürpriz bekliyordu. Karşı taraf hediye dondurmayı aldığı an makinelerin üzerine yerleştirilen kameralar birdenbire açıldı ve çiftler birbiriyle karşılaşınca ne yapacaklarını şaşırdılar. İlk görüşte aşk heyecanı gençlerin birbirlerini görmeleriyle başladı.

Projenin dijitalde yayınlanmaya başlayan videosunda farklı kişilerin Cornetto Aşk Makinesi karşısında eğlenceli deneyimleri görülüyor. Cornetto Aşk Makinesi aracılığıyla bazı çiftler birbirini gördükleri anda etkileniyor ve ilişkileri gelişiyor. Aynı zamanda Aşk Makinesi ile bir çift karşı karşıya geldikten sonra ilk görüşte aşkı yaşadı ve kameralar aracılığıyla anlaşarak birbirlerini ulaştılar.

Aşk Makineleri özel yazılımla çalışıyor

Cornetto Aşk Makinesi, bu projeye özel olarak son teknolojik sistemlerle geliştirildi. Makineler uzaktan otomatik olarak birbirini algılıyor ve bir yurttan dondurma alındığında bedavası diğer makineye düşüyor.

Dijital Uygulama Künyesi

Uygulamanın başlığı Cornetto Aşk Makinesi

Reklamveren Algida Cornetto

Reklamveren yetkilileri Eser Lapanta, Nazlı özcan

Dijital yaratıcı ajans Youth Republic

Yaratıcı grup Kaan Ayce, Gokhan Dinler, Umut Güney, Cem Mirkelam

Müşteri ilişkileri grubu Elif Günday, Gülşah Gödek, Eylül Eygi

Stratejik planlama Özge Soykan, Emre Meriç

Dijital Erhan Adsan, Çağrı  Erdoğan

Kullanılan mecra Dijital

 

Senin için
Tümünü göster
Happy People Project İmzalı Yeni QNB Sigorta Filmi

Happy People imzası taşıyan yeni QNB Sigorta filmi yayında...

Mercedes-Benz 100. Yıl Cumhuriyet Rallisi başladı

100 klasik otomobil Cumhuriyet’in 100. yılında yollarda...