Copy Club reklam yazarlığı eğitimleri başlıyor

Copy Club Reklam ve İletişim Yazarlığı Atölyesi’nin reklam yazarlığı eğitimleri, Nisan-Mayıs dönemindeki kısa aradan sonra 9 Haziran’da yeniden başlıyor.

Şubat 2011’de, reklam yazarı ve yaratıcı yönetmen Deniz Mukan tarafından kurulan Copy Club, bir yılı aşkın süredir reklam yazarlığı eğitimleri veriyor.  Ajans yapılanması ve yaratıcı çalışma süreci üzerine temel kavramlarla başlayan eğitim, reklam filmi,  basın, outdoor, radyo, Jingle, dijital projeler gibi, reklam yazarlığının çeşitli alanlarında uygulamalı atölye çalışmalarıyla devam ediyor. Copy Club’ın her döneminde, çeşitli ajanslardan yaratıcı yönetmenler, reklam yazarları, sanat yönetmenleri konuk eğitmen olarak programlara katılıyor, deneyimlerini paylaşıyorlar. Copy Club, 6 haftalık eğitim sonunda  sektöre girmek isteyen katılımcılarına CV hazırlığı ve staj alanında danışmanlık desteği veriyor.

 

Bunları da beğenebilirsin
1 yorum
  1. Ferhat diyor

    Bu atölyeye katılmak için ne gerekiyorsa yapabilirim. Fakat maddi sıkıntılarım var. Üretici fabrikam ve gökkuşakları adı altında başımın iç organları çoooook sıkılmıyor 🙂 Beynim her haliyle yenilikçi bir çocuk .. Kaçırmayın pişman olmazsınız 🙂 En azından deneyin.. Güzel bir işe ve arkadaşlara ihtiyacım var. Saygılarımla Ferhat YİGİT.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.