artwork

Contactplus’ta üst düzey atama

2 sene önce

0

Mahinur Okutan, Contactplus İletişim Hizmetleri’nde genel müdürlük görevine atandı.

Medya iletişimi, marka itibar yönetimi ve dijital strateji danışmanlığı gibi yeni nesil iletişim çözümleri sunan Contactplus’ta genel müdürlük görevine Mahinur Okutan atandı.

Kariyerine, 1995 yılında Kanal E’de ekonomi muhabiri olarak başlayan Okutan, 1998’de Kanal 9’da ekonomi haberlerini sunmaya başladı. 2000’de TV8’e transfer olan Mahinur Okutan, kurumda çalıştığı 4 yıllık sürede ekonomi editörlüğü ve sunuculuk görevlerini üstlendi. 2012’de kariyerine Contactplus İletişim Hizmetleri’nde devam etme kararı alan Okutan, 6 yıl boyunca medya ilişkileri direktörlüğü pozisyonunda görev aldı. 2018’de Turkuaz Medya Grubu bünyesinde program koordinatörü olarak kariyerini sürdüren Okutan, 2019’da Contactplus İletişim Hizmetleri’ne genel müdür yardımcısı olarak geri dönmüştü.

Mahinur Okutan, Contactplus’ın öncü vizyonu doğrultusunda müşterilerine sunduğu 360 derece iletişim çözümleriyle; çizgi altı reklam tasarımları ile online ve offline medyaya yönelik stratejiler üretilmesi misyonu ile çalışmalarına edecek.

Marmara Üniversitesi, Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Mahinur Okutan, 1 çocuk annesidir.

 

Senin için
Tümünü göster
Aziz&Gwen Sancar Vakfı’nda atamalar gerçekleşti

Aziz&Gwen Sancar Vakfı’nın yönetim kuruluna iki yeni isim atandı...

McCann İstanbul’un yeni CEO’su belli oldu

McCann İstanbul’da CEO’luk görevini üstlenecek isim Elifsu Tufan oldu...