artwork

Communication Partner’a yeni müşteri

3 ay önce

0

Communication Partner; HD İskender, Pidem, Makarnam markalarını bünyesinde bulunduran HD Holding’in iletişim süreçlerinden sorumlu olacak.

Türk mutfağının geleneksel lezzetlerini HD İskender, Pidem ve Makarnam markalarıyla 50 ilde misafirleriyle buluşturan “Türkiye’nin en büyük yerli restoran zinciri” HD Holding, iletişim faaliyetleri için Communication Partner’la anlaştı. Ajans, yeni dönemde HD Holding’e kurumsal iletişim, etkinlik yönetimi, kriz iletişimi, içerik ve proje yönetimi ile medya iletişimi konularında hizmet verecek.

Red Bull, Netflix, Barilla, GSK, Haribo, KoçSistem, Kia, Sabancı Vakfı, Otokar, Coşkunöz Holding gibi birçok ulusal ve uluslararası markanın iletişim ajansı olan Communication Partner, danışmanlık ve uygulama hizmetlerini ‘kurumsal iletişim’, ‘pazarlama ve marka iletişimi’, ‘iç iletişim ve değişim yönetimi’ ve ‘dijital iletişim’ başlıklarında topluyor. Dünyanın en büyük network’lerinden biri olan PROI’ın Türkiye’deki temsilcisi Communication Partner, Holmes Report tarafından belirlenen listede Türkiye’den, Ortadoğu’nun en başarılı beş ajansı sıralamasına giren tek ajans olma özelliğine sahip.

Senin için
Tümünü göster
Worldline’ın dijital servisleri Lidio ile Türkiye’ye geliyor

Dünyanın en büyük ödeme kuruluşlarından Worldline’ın dijital servisleri Lidio ile...