Çok çalışmaya devam

7 sene önce

0

Bir Kristal Elma Festivali’ni daha kazasız belasız (gerçek manasında) bitirmiş olmanın derin huzurunu yaşadığımız bir ayı geride bıraktık. Karmaşık gündeme, belirsizliklere rağmen katılımcılara üç gün boyunca ilham veren, büyüklüğünden taviz vermeyen bir etkinlikti. Festivalin geniş özetini, oturum notlarını ve röportajları ilerleyen sayfalarda bulabilirsiniz.

Kristal Elma’nın ardından LIFT Content Factory olarak elbette rahat durmuyoruz.

Türkiye’nin ilk kıyaslamalı otomobil rehberi “hangioto.com”, uzun bir hazırlık sürecinin sonunda beta olarak yayın hayatına başlıyor. Onlarca markanın yüzlerce modelini bütün özellikleriyle bulabileceğiniz büyük bir bilgi bankası. Otomobil dünyasından son haberler, test videoları, kredi ve sigorta hakkında bilmek isteyeceğiniz her şeyi de hangioto.com’da bulabileceksiniz.

Campaign İngiltere ve Campaign Asya Pasifik tarafından 1994’ten beri düzenlenen Agency of the Year ödülleri, Türkiye’de hayata geçiriliyor. Bu büyük organizasyonun detaylarını yilinajansi.com’da bulabilirsiniz.

“Bitmedi!” diye coşkuyla anlatmaya devam eden reklam filmi karakteri gibi olmak istemiyorum ama, yine pek yakında, premium içerik sitesi neoluyo.com da yine bu çatı altında huzurlarınızda olacak. İş dünyasından teknolojiye, spordan modaya pek çok konuda doyurucu ve özgün içerik bulabileceğiniz bir platform neoluyo.com. İçeriğin hak ettiği değeri bulacağı platformu merakla beklemeye devam edin. LIFT Content Factory, Kristal Elma Festivali’nin onur konuğu Aziz Sancar’ın öğüdüne uyarak “çok çalışmaya” devam ediyor.

 

Akın Arslan

Campaign Türkiye Yay›n Yönetmeni

akin@campaigntr.com

*Bu yazı ilk olarak Campaign Türkiye Kasım 2016 sayısında yayınlanmıştır.