Code.YapıKredi hayallerinden vazgeçenlere sesleniyor

Türkiye’nin dijital bankası Yapı Kredi, girişimlerini büyütmek isteyenlerin başvurularına açtığı Code.YapıKredi Hızlandırma Programı’nı iki yeni reklam filmiyle duyurdu. Bütün girişimcilerin hayali olan havalı reklam filmleriyle başlayan Code.YapıKredi filmleri, bu hayalinden vazgeçenlerin gerçek hayatta yaşadıklarıyla devam ederek ters köşe yapıyor.

Reklam filmleri, hayallerindeki mobil uygulama fikrini gerçekleştirmek yerine en yakınlarına danışan Çiğdem ile Cem’in trajikomik hikayelerine odaklanıyor. Cem, kendisine destek olacak güvenilir bir mentor yerine Numan Abi’sine danışarak ücra bir köşede tost ve limonata satacağı bir büfe açıyor. Çiğdem ise annesinin yönlendirmesiyle kendi işini kurmak yerine sigorta güvenceli bir işe girmeye karar veriyor.

Girişimci ruhlu iki karakterin kariyer yolculuklarını ve ruh hallerini renkli bir şekilde ekrana taşıyan filmlerin sonunda Çiğdem ile Cem, Code.YapıKredi Hızlandırma Programı ile tanışarak hayallerini gerçeğe dönüştürmeye bir adım daha yaklaşıyor.

Künye

Reklamveren: Yapı Kredi
Marka Yönetimi: Arda Öztaşkın, Özge Bakırçalı, Ceren Gençceylan, Ayça Güler
Reklam Ajansı: Punch
Kreatif Direktör: Ali Musa Paça
Head of Art: Mert Şentürk
Metin Yazarı: Mehmet Güven
Art Direktör: Aslı Filis
Prodüktör: Koray Öztürk
Yapım Şirketi: Norr Film
Yönetmen: Can Pehlivanlı
Görüntü Yönetmeni: Soykut Turan
Yapımcı: Özge Göksel, Oğuzhan Başoğlu
Müzik: Jinglehouse
Post Prodüksiyon: ABT

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.