artwork

Coca-Cola ve Adobe tasarımcılar için iş birliği gerçekleştirdi

6 sene önce

0

Global çapta en çok tanınan markalardan olan Coca-Cola ve Adobe iş birliklerini duyurarak 2020 Tokyo Olimpiyatları için tasarlanan eserleri sergilemeye başladı.

Coke x Adobe x You isimli proje kapsamında logo, renk, tasarım gibi Coca-Cola’nın ikonik unsurları 2020 Tokyo Olimpiyatları için tasarımcılar tarafından birer sanat eserine dönüştürüldü. Coca-Cola ve Adobe iş birliklerini duyurduktan sonra İspanya, Almanya, Güney Afrika ve Japonya gibi ülkelerden 15 tasarımcıya brief vererek bu isimlerden çalışma yapmalarını istedi.

Coca-Cola ve Adobe tasarımcılar için iş birliği gerçekleştirdi

Coca-Cola’dan James SommervilleTasarım 130 yıldır Coca-Cola’nın kalbinde yer alıyor. 2020 Tokyo’nun yapılacağının açıklanmasıyla Adobe ile iş birliği yapmak için çok heyecanlandık. Profesyonel bir sanatçı olmak ya da sanatçı olmaya çok hevesli biri olmanız fark etmez. bu ayrıcalık herkes için” diyerek sanatçıları bu projeye katkıda bulunmaları için davet etti.

Sanatçıların yapması gereken Coke x Adobe x You sitesine girerek Coca-Cola asetlerini indirmesi ve Adobe Creative Cloud’da yer alan herhangi bir programı kullanarak sanat eserini yaratması ve sonrasında da sosyal medya hesapları ya da Behance’te #cokexadobexyou etiketiyle paylaşması.

Coca-Cola ve Adobe tasarımcılar için iş birliği gerçekleştirdi

Senin için
Tümünü göster
Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Burak Dağlıoğlu: “Türkiye bölgesel bir üs…

T.C. Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi, Türkiye’nin sunduğu yatırım fırsatlarını küresel iş...