artwork

Coca-Cola Noel ruhunu taşıyan şenlikli yolculuğuna geri dönüyor

1 sene önce

0

Coca-Cola Noel kamyon turunu geri getirerek tatil çanlarını çalıyor. Tur, İskoçya’da başlıyor ve Londra’ya kadar gitmesi bekleniyor.

Verilen aradan sonra Coke kamyonu, WB Doner tarafından oluşturulan 1995 tarihli “Tatiller geliyor” reklamından alınan ilham ile markanın geleneğini sürdürüyor. Kamyonlar daha sonra Coca-Cola’nın Noel kampanyalarının çoğunda yer aldı.

Önceki yıllarda olduğu gibi kamyon, ziyaretçilerin fotoğraf çekebilecekleri ve küçük bir kutu Coca-Cola Zero Sugar alabilecekleri karlı bir harikalar diyarı ortamının yanında konumlandırılacak. Bu yıl Coca-Cola önümüzdeki birkaç hafta içinde sosyal medya veya web sitesi aracılığıyla şehirlerin açıklanmasıyla “İngiltere çevresinde mümkün olduğunca çok şehirde durmayı” planlıyor.

Tur İskoçya’da Glasgow’daki Silverburn alışveriş merkezinde başladı (24-25 Kasım). 26 Kasım’da Gateshead’deki Metro Alışveriş Merkezi’ne hareket edecek ve ardından 1 Aralık’ta Leeds’teki White Rose alışveriş merkezini (27-28 Kasım) ve Xscape Castleford, Yorkshire’ı ziyaret edecek.

Diğer aktivasyonlarda marka ile çalışma geçmişine sahip olan N2O, projeyi teslim ediyor.

2018’de Coca-Cola, Noel Baba’yı cam şişeden Coca-Cola Zero Sugar’ı yudumlarken izlediğimiz ikonik “Tatiller geliyor” (Ogilvy Berlin imzalı) Noel reklamının güncellenmiş bir versiyonunu yayınladı. 2021 reklamı, WB Doner tarafından hazırlanan 1995 orijinal reklamının kısaltılmış versiyonu.

Bu ayın başlarında Coca-Cola, DentsuMB tarafından hazırlanan “Noel’de Gerçek Sihir” reklamını yayınlamıştı. Tatil kampanyası da “Gerçek sihir” küresel marka platformunun kapsamına giriyor ve 90’dan fazla pazarda yayınlanacak.

Senin için
Tümünü göster
iPhone’un çekim kalitesi Hintli film yönetmenini etkiledi

Apple, Hindistan’da yaratılan ilk “iPhone’la çekilen”, 30 dakikalık Bollywood tarzı...

Purina, Felix ve Robbie Williams’ı bir araya getirdi

Purina’nın heyecanlı kedisi Felix ve Robbie Williams’ı bir araya getiren proje kapsamında ünlü...

Babanız elektrikli otomobil alırsa…

Kevin Bacon ve kızı, eğlenceli Hyundai Ioniq 6 reklamı için...