Coca Cola Energy’den her kitleye enerji

Coca-Cola markası adı altında üretilen ilk enerji içeceği Coca-Cola Energy, Türkiye’de yakın bir zaman önce satışa sunulmuştu. Şimdi de Coca-Cola Energy’nin Türkiye lansmanı için hazırladığı birbirinden enerjik 6 film TV kanallarının yanı sıra dijital platformlarda da yayına girdi.

Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya İş Birimi Pazarlama Direktörü Elif Kaypak, “Yeni ürünümüz Coca-Cola Energy ile enerji içeceği kategorisine güçlü bir giriş yaptıklarını, Coca-Cola Energy’nin insanların yoğun tempolu yaşamlarına enerji katmak üzere tasarlanmış bambaşka tada sahip yeni bir içecek olduğunu belirtmişti.

McCan İstanbul’un hazırladığı birbirinden farklı 6 konseptteki reklam filmleri farklı müşteri kitlelerine temsil ediyor ve onların en enerjiye ihtiyaç duydukları anlarda Coca Cola Energy ile buluşturuyor.

YouTube, Instagram, Facebook, Twitch ve Spotifiy gibi dijital mecraların yanı sıra, geleneksel ve dijital OOH uygulamalarıyla “Bu enerji Sana!” mesajı vererek farklı hedef kitlelerin  ortak noktası olan enerjiye ulaşmaları için onları Cola Energy ürünüyle buluşturuyor.

Prodüksiyonunu Anima İstanbul’un gerçekleştirdiği, yönetmenliğini ise Aytuğ Üngör’’ün yaptığı 15’er saniyelik 6 film “Bu enerji Sana!” mottosuyla adeta öznelleştirilmiş bir his yaratarak, tüketiciyi ürünle buluşturmayı hedefliyor.

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.