Coca-Cola az şekerli ve organik içeceğini piyasaya sürdü

Coca-Cola daha sağlıklı olan içeceklerine dikkat çekmek amacıyla Honest Tea için yeni bir marka kampanyası başlattı. Kampanyada içecek seçiminin yaşamları ve onların üretimine yardımcı olan tedarikçi çiftçi toplulukları nasıl etkileyeceği animasyon reklam filmi ile anlatılıyor.

Honest’ın ‘Small decision. Big impact’ (Küçük karar. Büyük etki) isimli kampanya, genişleyen portföyünün yanı sıra markanın uzun süredir devam eden organiği demokratikleştirmek ve ekonomik fırsatı destekleme misyonunu gösteriyor.

Kampanya, açıkhava reklamları ve el yapımı minyatür stop-motion animasyon reklamlar ile de destekleniyor. Reklam, Honest’ın Fair Trade Sertifikalı içerik kaynağı uygulamalarını ve çiftçi toplumlarının bundan nasıl faydalandığını gözler önüne seriyor. Ayrıca Honest Kids ürün hattının çocukların içtikleri meyve suyunda şekerin yarı yarıya azaltıldığı ve sadece meyvenin doğal şekerinin kullanıldığı vurgulanıyor.

Yaratıcı reklam medya platformlarında yayınlanacak, buna ek olarak sosyal ve dijital içerik de #smalldecisionbigimpact mesajını Honest’ın kanallarında destekleyecek.

16 Temmuz’dan itibaren Honest, ilk Fair Trade otomatları da Bethesda, Maryland, New York City, Philadelphia ve Los Angeles’ta halka tanıtacak. TüketicilerFair Trade ABD ve Organic Farming Research Foundation’da Honest’ın ortaklarını tanıma fırsatına sahip olacak.


Künye

Reklamveren: Coca-Cola – Honest Tea

Yaratıcı Ajans: Partners & Spade

Medya Satın Alma: Noble People

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.