Coca-Cola, Facebook’ta 50 milyon hayrana ulaştı

Coca-Cola, Facebook’taki 50 milyon hayranına dünyayı daha mutlu bir yer haline nasıl getireceklerini soruyor. Gazlı içecek devi, dün (4 Eylül) Facebook’ta 50 milyon hayran sayısına ulaştığını duyurdu. Marka, bunun için Facebook sayfasında hayranlarının kendi ilgi alanlarını girdikleri taslağa sahip yeni bir uygulama geliştirdi. Yayınlanan uygulamada, Coca-Cola kullanıcılara pazarlamayla ve reklam kampanyalarıyla ilgili e-posta alma imkanı sunuyor. Kullanıcılar, kendilerine ulaşan e-postalar sayesinde promosyon tekliflerinden ve güncel marka bilgilerinden haberdar olabilecekler.

Ayrıca Coca-Cola tarafından yapılan açıklamada, aradıkları fikirlerin insanları daha aktif hale getirmelerini, birbirleriyle iletişim kurmalarını, sosyal olmalarını ve birbirleriyle etkileşime geçerek mutluluğu artırmalarını sağlayacak fikirler olacağı belirtildi.

Coca-Cola’nın Facebook sayfası, 2008 yılının Ağustos ayında iki hayranı tarafından kuruldu ve şimdi en fazla büyüyen marka sayfalarından biri haline geldi.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.