artwork

Clear, futbol coşkusunu zirveye taşıyor

8 sene önce

0

Clear, lig boyunca ve sonrasında futbol coşkusunu zirveye taşımak isteyenleri yepyeni bir portalda buluşturuyor. Türkiye’nin ve dünyanın futbol gündemini yakından takip ederek futbolseverlere  “www.gosterkendini.com” portalı üzerinden yeni deneyimler sunmaya hazırlanıyor.

“Haftanın kendini gösterenleri”nin seçileceği portalda  kendini gösteren takipçileri aynı zamanda çeşitli hediyeler bekliyor olacak. Clear “www.gosterkendini.com” portalında haftanın futbolcusunu tahmin eden ya da kendi futbol yeteneğini gösteren takipçiler, aynı zamanda Türk futbolunun duayenleriyle buluşma şansını da yakalıyor. Takipçilerin gönderdiği videolar futbol duayenlerinin beğenisine sunulurken, kendini en iyi gösterenler ise bu duayenlerle birlikte maçları yorumlama veya izleme ayrıcalığını yakalıyor. Takımı hakkındaki yorumlarını televizyon programında canlı olarak paylaşabilme gibi deneyimsel hediyelerin yanı sıra Playstation 4 gibi özel hediyeler de talihlilerini bekliyor.

gosterkendini.com’un içeriğine ise Tribün Dergi (www.tribundergi.com) katkıda bulunuyor. Clear, futbol tutkusunu doyasıya yaşamak isteyen herkesi www.gosterkendini.com sitesine davet ediyor.

 

 

Senin için
Tümünü göster
Digitas, kız öğrencileri teknoloji alanına çekmek istiyor

Digitas UK kadınların teknoloji sektöründeki yerini, etkinliğini artırmayı hedefliyor...

DOOH, sosyal medyayı güçlendiriyor

Nörobilim çalışması, DOOH’un sosyal medyada ‘önemli değerleri ortaya çıkardığını’ gösteriyor...

Oy ve Ötesi 100 bin gönüllü ile seçim günü sandıkların…

Oy ve Ötesi Derneği, 17 Mart Cuma günü, Impact Hub’da...