artwork

Clark&Kent telefon kulübesinde

11 sene önce

2

Hepimiz fenomen haline gelmiş Superman filmini ve filmin baş karakteri Clark Kent’in hikayesini hayranlıkla izlemişizdir. Son zamanlardaysa ilginç olarak New York sokaklarına filmdekilere benzer şekilde telefon kulübeleri konulmaya başlandı.  Bu telefon kulübelerinin gizemi bir süre önce çözüldü.

Clark&Kent isimli reklam ajansı yöneticileri, kendileri için yaptıkları telefon kulübesi tanıtımıyla reklamcılık sektörüne hızlı bir giriş yaptılar. Giriş kapısında ajansın isminin olduğu telefon kulübelerinin içindeyse ahizeli telefonun yanı sıra, Clark Kent karakteriyle özdeşleşmiş siyah kalın çerçeveli gözlükler ve ajansın kartvizitleri yer aldı. Ajans, kendisini tanıtırken kullandığı telefon kulübesi motifini ayrıca kartvizitlerinde de kullandı. Kartvizitler katlandıkları zaman telefon kulübesine dönüşecek şekilde yapıldı.

Clark&Kent ajansı çoğu kişi tarafından şaka olarak görülen kampanyayla ilgili, ‘Yapılan reklam kampanyasıyla ajansımızın ucuz ve hızlı tanıtımını yapmış olduk’ şeklinde açıklama yaptı.

Clark&Kent kartvizitleri katlandıklarında telefon kulübesi şeklini alıyor.

Senin için
Tümünü göster
M&M’s şekil değiştirdi

Maya Rudolph, bildiğimiz M&M’s’leri “çikolata kaplı midye”lere dönüştürdü...

Facebook’un kullanıcı sayısı 2 milyara ulaştı

Facebook’u günlük olarak kullanan insan sayısı 2023’ün Aralık ayında ortalama...

PepsiCo’nun yeni içeceği Starry NBA’in resmi içeceği oldu

PepsiCo’nun yeni içecek markası Starry, Kuzey Amerika’da NBA, WNBA ve...