Cif’ten yeni reklam filmi: Merhaba Güzellik

Cif yeni kampanyası “Merhaba Güzellik”in ilk reklam filminde ünlü çift Arzum Onan Aslantuğ ile Mehmet Aslantuğ’u bir araya getirdi.

“Güle Güle Kirler, Merhaba Güzellik” sloganıyla hayata geçirilen kampanya temiz bir evde yaşamanın insanları mutlu ettiği gerçeğinin altını çiziyor.

Cif, 2019’a yeni kampanyası “Merhaba Güzellik” ile başladı. Kampanya, yaşam alanlarının temiz, güzel ve estetik görünmesinin insanların ruh haline olumlu etkileri olduğu; evi kimin temizlediğinden çok temiz bir evde yaşamanın insanları daha mutlu ettiği gerçeğinden yola çıkıyor.

Arzum Onan Aslantuğ ile Mehmet Aslantuğ’un yer aldığı kampanyanın ilk reklam filminde, çalışmada ikiliyi birlikte Cif’in ürün portföyünden farklı ürünleri kullanarak banyodan mutfağa evin dört bir köşesini temizlerken görüyoruz. Keyifle, ışıldayan yüzeydeki yansımalarına bakan ünlü çift, kirlere veda ederken kendi yansımalarına “Merhaba Güzellik” diye sesleniyor. Film “Güle güle kirler, merhaba güzellik” sloganıyla sona eriyor.

Arzum Onan Aslantuğ ile Mehmet Aslantuğ’u 10 yıl aradan sonra ilk kez kamera karşısına bir araya getiren çalışmanın yönetmenliğini Thor Saevarsson üstlendi.

Bu çalışma öncesinde Arzum Onan Aslantuğ geçtiğimiz ekim ayında Cif’in “Hepimizin Elinde” projesinde yer almış; tüm ev işlerini üstlenmesi beklenen gerçek üstü kadını bir heykelle tasvir etmişti.

Künye:

Reklamveren: Unilever / Cif

Reklamveren Yetkilisi: Kamuran Uçar, Duygu Ersoy, Nazlı Malatyalı, Egemen Işık.

Reklam Ajansı: Mullenlowe Istanbul

Yaratıcı Yönetmen: Berkay Özay

Reklam Yazarı: Şeyma Keklik

Sanat Yönetmeni: Andaç Erkök

Ajans Prodüktörleri: Hülya Toptaş

Stratejik Planlama: Yusuf Muslubaş, Aslı Koparal

Müşteri Grubu: Ceyda Coşkun, Merve Günay, Gizem Dörtler

Yapım Şirketi: Depo Film

Prodüktör: Ender Sevim & Birol Akbaba

Yönetmen: Thor Saevarsson

Görüntü Yönetmeni (D.O.P):Michel Dierickx

Medya Planlama: Mindshare

Mecra: TV, Dijital

PR Ajansı: Sobraz

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.