Cheil Türkiye’de üst düzey atama

Armağan Ükünç, Cheil Türkiye’de gerçekleşen atama ile ajansın yeni kreatif direktörü olarak göreve başladı.

Cheil Türkiye’ye katılmadan önce Wanda Digital’in kreatif direktörü olan Armağan Ükünç, daha öncesinde Grey İstanbul’da ve Rafineri’de çeşitli görevler üstlenmişti.

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olmasının ardından sektöre 2008 yılında reklam yazarı olarak adım atan Ükünç, kariyerinde TEB, Turkish Airlines, Nike, Opet, Ülker, Yapı Kredi, Unilever, MediaMarkt ve daha birçok değerli markanın kampanya yaratım süreçlerinde yer aldı. Gerek dijital gerek çizgi üstü reklamcılık konusunda önemli bir deneyime sahip olan Ükünç’ün çalışmaları Kristal Elma, Kırmızı, Felis, Smarties, Mixx gibi ulusal ve uluslararası yarışmalarda ödüllere değer görüldü.

Konuyla ilgili konuşan Cheil Türkiye’nin Executive Direktörü Mehmet Özkanoğlu, “Ocak 2018 itibarıyla başlattığımız yeni yapılanma süreci Armağan’ın da aramıza katılması ile daha da anlamlı hale geldi. Armağan’ın dijital ve interaktif pazarlama alanında çok güçlü deneyimleri olması bir rastlantı değil. Merkezine djitali koyduğumuz geleneksel, perakende ve etkinlik pazarlama hizmetlerimiz ile 2019 yılında müşterilerimize her mecrada çok daha etkili kampanyalar sunmayı hedefliyoruz” dedi.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.