artwork

Channel 4 yeni Türkiye-Suriye deprem çağrısını yönetiyor

1 yıl önce

0

TV ve açıkhava medya sahipleri, Channel 4 tarafından koordine edilen bir girişimle Afet Acil Durum Komitesi için Türkiye ve Suriye’yi kapsayan depremle ilgili çağrı başlattı. Yayıncı, Recipe tarafından hayır amaçlı oluşturulan 90 saniyelik reklam için 27 kanalı bir araya getiriyor.

Channel 4’un Recipe ile kurduğu ortaklıkla birlikte Daniel Craig tarafından seslendirilen reklam; ITV, UKTV, Channel 5, Sky, STV, Warner Bros. Discovery ve Ocean Outdoor kanallarında yayınlanacak. Tüm medya sahipleri, çağrıyı desteklemek için reklam envanteri bağışladı.

Reklam, (6 Şubat’tan bu yana) 44.000 can alan ve 18 milyon insanı etkileyen yıkıcı depremin görüntülerini içeriyor. Çağımızdaki en amansız doğal afetlerden biri…

24-26 Şubat arasında Channel 4’un YouTube kanalında da yayınlanacak olan reklamla ilgili Channel 4 Gelir Sorumlusu Verica Djurdjeviç şöyle konuştu: “Depremin yarattığı yıkımı görünce farkındalık yaratmaya yardımcı olmak için ortak bir yayıncı ve reklam girişiminin gücünü kullanmak istedik. Recipe’a ve bu proje aracılığıyla desteklerini sunan çok sayıda diğer medya sahiplerine minnettarız.”

Bu özel çağrı, prodüksiyonunu ITN’in üstlendiği ve DEC Türkiye-Suriye Deprem Çağrısı’nın lansmanı için 9 Şubat’ta Channel 4, Kanal 5, ITV ve Sky haber programlarında yayınlanan orijinal filmin kısaltılmış ve güncellenmiş versiyonudur.

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign UK

Senin için
Tümünü göster
Barilla’dan Sevgililer Günü İçin Romantik Bir Dokunuş

Barilla ile Sevgililer Günü: Makarna ile Sevgiyi İfade Etmek...

Happy People Project üst üste ikinci sene Super Bowl’da

Happy People Project imzalı reklam filmi iki senedir dünyanın en...

Disney’den Epic Games’e 1,5 milyar dolar yatırım

Eğlence endüstrisinin en büyük şirketlerinden Walt Disney, video oyunu geliştiricisi...