CES 2020 size ilham vermediyse, yanlış işin içinde olabilirsiniz

Campaign’den Oliver McAteer Ces 2020 izlenimlerini aktardı: “Etkinlik, teknoloji uğruna, hayatı geliştiren yeniliklere odaklanarak heyecan verici olduğunu kanıtladı.”

Dünyanın en büyük teknoloji yenilik fuarı gerçekten herkes için ilham kaynağı oldu. En ufak bir ses bile olmadan Las Vegas’tan ayrılan herkes tamamen aklını burada bırakarak gitti.

Kendilerini CES’in 100.000 metrekarelik showroom’larının derinliklerine atanlar bir şeyi fark edecekler: Bu yıl daha az hile daha fazla özgünlük var. Demek istediğim, evet, elbette koridorlar bizi “oooh” ve “ahhh” yapmak için tasarlanmış birçok  ilginç odayla kaplıydı. Ancak, önemli olan markaların, son 12 ay boyunca eski modelleri mükemmellik için yükseltmek için harcadıkları  teknoloji uğruna ortaya bir şey koyabilmiş olmalarıydı.

Venedik’in sağlık ve sağlıklı yaşam bölümünde göze çarpan şey Procter & Gamble’dı. CPG devi, Logitech ve Google Verily Life Sciences ile ortaklaşa oluşturulan akıllı bebek bezi olan Lumi’yi Pampers tarafından sergiledi. Bir P&G mucitinin gözleri, prototipi test eden Nashville araştırma ailesinin sadece ebeveynliklerinde nasıl bir dönüşüm yaşadıklarını görmekle kalmayıp, aynı zamanda evliliklerinde de çarpıcı bir iyileşme yaşadıklarını açıklamasıydı.

Standın başka yerlerinde, Oral-B’nin en yeni elektrikli diş fırçası, seksi yapay zeka yetenekleri ile fanatiklerini şaşırttı.

Seksiden bahsetmişken, bu yıl, seks teknolojisinin showroom’da resmi bir alana sahip olduğu ilk yıl. Seks teknolojisi her zaman bazı küçük formlarda CES’in bir parçası olmuştur, ancak satıcılar dildo gibi bazı ziyaretçileri rahatsız eden şeyleri göz önüne sokmayı resmi hale getirdi.

Ancak, seks teknoloji kabinlerinin merakla gelmesi bir patlama yaratmadı- daha çok hayal kırıklığı yaratan bir fısıltı olarak kaldı-. Ziyaretçiler, showroomun derinliklerinde saklı on ila on beş tezgahı bulmak için çok çalıştılar. Sorun şu ki, bu başlangıç olarak görülen rahatlık ​​15 yıl önce olmuş olmalıydı.

 

Ana kongre merkezinde, birbirine bağlı evler ve elektrikli arabalar büyük ses getirdi. Bosch’un akıllı yaşam diski, bir uygulama aracılığıyla buzdolabınızın içeriğini göstermeyen akıllı bir buzdolabıyla büyük ilgi gördü; Son kullanma tarihini algılayan zeka, ihtiyacınız olanı sipariş etmenizi sağlaması için kurulmuş sistem. Bunun dışında sahip olduğunuz yiyeceklerle ilgili tarifler sunuyor ve hatta bağlı bir akıllı fırını doğru sıcaklığa önceden ısıtıyor, böylece akşam yemeğini işe giderken işten eve götürebiliyorsunuz. Bana bunu hayatında istemediğini söyleyen biri yalan söylüyordur.

En anlamlı içeriklerden bazıları, sahip olduğu rollerinin geleceğini ve bu yıl 5G’den gerçekten ne bekleyebileceğimiz konusunda samimi olarak açıklamalarda bulunan baş pazarlama görevlileriydi. Bazı ajanslar, otel barlarında ve ortamın gizli köşelerinde müşterileriyle ilgilenmekle meşguldü.

Çeşitliliğin eksikliğine değinmeyeceğiz, çünkü acı verici bir şekilde çeşitlilik eksikti. Burası tüm ajansların ve marka temsilcilerinin bu yıl gitmesi gereken bir etkinlik. Kampanya ABD’nin katıldığı en değerli konferans. Ancak içerik ve eşitlikle ilgili önemli konuşmalar her zaman olduğu gibi Shelley Zalis’in Kadın Bölümü’nde yapıldı.

Gece ise eğlence vardı. Pandora, Spotify, Twitter ve iHeart, gibi ezici bir konuma sahip markalar oradaydılar. Dağınıklıktan uzakta, VaynerMedia tacos, llamas ve Gary Vaynerchuk’u gördük. – herkesin ölmeden önce en az bir kez denemesi gereken bir kombinasyon.

Parti dedikodularına gelince, Vegas hakkında ne söylediklerini biliyorsunuz. Yine de Dry January yapan bir kişiyle tanışmadığımı söyleyeceğim.”

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.