artwork

Century 21 yeni reklamında bir evliliği kurtarıyor

11 yıl önce

0

“Eğer yaşadığınız acil durum ev ile ilgiliyse Century 21 emlakçıları size bir doktordan daha fazla yardımcı olabilir.”Emlak şirketi  “Düğün” adlı 30 saniyelik bir Super Bowl reklamı yayınladı. Bu reklam “Aranızda  Century 21 emlakçısı olan var mı?” sorusu etrafında şekillenen yeni bir kampanyanın parçası.

“Düğün”de, damat kayınvalidesinin evlendikten sonra birlikte yaşayacaklarını hatırlatmasıyla bayılıyor. Şaşkın gelin davetlilere dönüp kilit soruyu soruyor: “Aranızda Century 21 emlakçısı olan var mı?”

Tabii ki davetlilerden biri ayağa kalkıyor, hızlıca bir liste çıkarıyor ve yeni evlilere başlangıç için bir ev buluyor. Spot ortada:  “Daha Zeki. Daha Cesur. Daha Hızlı.”

Reklam Philadelphia’daki Red Tettemer + Partners tarafından iki parçalık bir kampanyanın ilk reklam filmi olarak hayata geçirildi.

Century 21’in pazarlama müdürü Bev Thorne bu reklam filmlerinin, emlakçılarının müşteri hizmetlerine bağlılığını eğlenceli ve yaratıcı bir şekilde sunduğunu ve ilkbahardaki ev alım-satım sezonu öncesi sektörde Century 21’ün yerini sağlamlaştıracağını belirtiyor.

 

 

Senin için
Tümünü göster
Campaign Global Agency of the Year Türkiye’den kısa listeye kalanlar

Aralarında TBWA/İstanbul’un da olduğu ajansların ve kişilerin listesi açıklandı...