artwork

Cem Yılmaz’dan konuklarına Hepsiburada tavsiyesi

2 yıl önce

0

Yeni reklam filminde ünlü komedyen Cem Yılmaz, Çinli ve Amerikalı misafirlerine “Hepsiburada’nın neden en çok tavsiye edilen marka olduğunu” bir şarkıyla anlatıyor.

Hepsiburada, yeni reklam filminde bağımsız araştırma kuruluşu FutureBright’ın E-ticaret NPS (Net Promoter Score/Tavsiye Etme Skoru) Araştırması” sonuçlarına göre “En Çok Tavsiye Edilen E-Ticaret Markası” olduğunu Cem Yılmaz’ın eğlenceli senaryosuyla tüm Türkiye’ye duyuruyor.

Cem Yılmaz’ın başrolünde oynayıp, yönetmen koltuğunda oturduğu reklam filminin senaryosu, Cem Yılmaz’ın konuklarına bir şarkıyla Hepsiburada’yı ‘tavsiye etmesi’ üzerine kurgulandı. Reklam filmi, Amerikalı ve Çinli misafiriyle yemek yiyen ünlü komedyene yöneltilen “Hepsiburada’yı çok seviyorsunuz, neden?” sorusuyla başlıyor. Bu soruya Çince verdiği “Çince nasıl söyleneceğini bilmiyorum” yanıtının ardından bir şarkı ile cevap vermek isteyen komedyen, ünlü şarkı ‘Cancion Del Mariachi’nin Hepsiburada’ya özel uyarlamasını seslendiriyor.

Cem Yılmaz, ‘Yarın Kapında’ ve ‘Kapında İade’ gibi Hepsiburada hizmetlerine dikkat çekerek Hepsiburada’nın en önemli farkının ‘güven’ olduğunun altını çiziyor. Markanın mesajlarını eğlenceli performansıyla başarılı şekilde aktardığı reklam filminde Cem Yılmaz, “Hepsi burada başlar” diyerek Hepsiburada’nın ‘Türkiye’nin en çok Tavsiye Edilen E- Ticaret Markası’ olduğunu tüm Türkiye’ye duyuruyor.

Künye:

Yönetmen – Cem Yılmaz

İdari yapımcı – Öner Faruk Işık

Uygulayıcı yapımcı – Onur Çakır

Görüntü Yönetmeni – Yağız Yavru

Yapım Amiri – Hasan Gündüz

Yardımcı Yönetmen – Murat Dündar

Sanat Yönetmeni – Burak Yıldırım

Kostüm – Baran Uğurlu

Saç – Yaşar Ertem

Makyaj – Emre Aki

Işık Şefi – Kadir Yazıcı

Set Amiri – Adnan Aydın

Şarkı: CANCION DEL MARIACHI, Cesar Rosas, BMG Bumblebee c/o Zeplin Edisyon