artwork

Cem Yılmaz, Ekim ayının en çok konuşulan ismi

9 sene önce

0

Medya Takip Merkezi, Magazin Gazetecileri Derneği (MGD) için magazin basınında çıkan haberleri inceleyerek, ay genelinde öne çıkan isimleri sıraladı. Araştırmaya göre, Ekim ayında en çok konuşulan ünlü isim Cem Yılmaz olurken; onu Leman Sam,Yılmaz Erdoğan ve Gülben Ergen takip ettiler.

Ekim ayında hakkında 3 bin 979 haber yapılan Cem Yılmaz, Ekim ayında vizyona giren “Pek Yakında” filmi ile adından söz ettirirken; Türkiye’de kendini özgür hissetmediğini açıklamasıyla da magazin basınının gündeminde kaldı. Özel kiraladığı uçağın pilotuyla kavga ettiği iddiaları, Cem Yılmaz’ı magazin gündeminde tuttu. Ekim ayında katıldığı bir televizyon programında, seyircinin acıktığını söylemesi üzerine ‘nerede bu patron, insanlar aç’ diye Acun Ilıcalı’ya sataşması da, hakkında ilgi çeken haberler arasında yer aldı.

MTM’nin aynı araştırmasına göre ayın en çok konuşulan bir diğer ünlü ismi, 3 bin 433 haberle Leman Sam oldu. Ünlü şarkıcı, Kurban Bayramı’nda attığı tweet’le başta Bülent Arınç olmak üzere birçok kişinin tepkisini çekti. Leman Sam’ı sırasıyla Yılmaz Erdoğan, Gülben Ergen ve Acun Ilıcalı takip ederken; Fahriye Evcen ilk kez listeye dahil oldu.

 

 

Senin için
Tümünü göster
Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Burak Dağlıoğlu: “Türkiye bölgesel bir üs…

T.C. Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi, Türkiye’nin sunduğu yatırım fırsatlarını küresel iş...