artwork

Cem Boyner, marka ve pazarlama dünyasının son 20 yılını değerlendirdi

3 sene önce

0

Boyner Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Cem Boyner, marka ve pazarlama dünyasının son 20 yılını Marka 2019’da değerlendirdi.

Bugün kişisel katkıların siyasete fark getireceğini düşünen insan sayısı çok az. Biz de yıllar önce o potansiyel ile ilgili yeni demokrasi hareketi kapsamında harekete geçtik ancak başaramadık. Diyerek geçmişinden bazı kesitler anlatan Boyner, “İş hayatında gerekli zamanlarda bir eser çıkarabilirsiniz başarılı olabilirsiniz” diyerek konuşmasına devam etti. 

“Bizim kültürümüzde tehditler ve sıkıntılar mevcut biz bunlarla beraber yaşıyoruz. Bu coğrafyada ayakta kalmanın metodu çoğunluga uymak. Felâket zamanları için doğru birşey ama normal hayatın akışı içerisinde bizi sorgulamayan rahata alışmış sıkıcı bir insan hâline getiriyor.”

“Bütün icatlar yeni fikirler hep sorgulamadan ve yaraticiliktan meydana geliyor. İtiraz ve cesaretin olmadigi toplumların dünyada cok etkin olmasını bekleyemeyiz. Eyvallahı kaldirip her alanda itirazin ve hata yapmanın doğal oldugunu anlatmalıyız.” diyen Boyner, Beymen’den ayrılmanın getirdiği duygusal bir etki var. Her ortakliğin bitişi bir sonraki işiniz için elinizdeki karnedir” diyerek konuşmasına son verdi.

 

Senin için
Tümünü göster
Kraft Heinz cezbedici tatları yelpazesine katıyor

Kraft Heinz, Gigi Hadid’den ilham alan makarna votka sosu için...

Digitas, kız öğrencileri teknoloji alanına çekmek istiyor

Digitas UK kadınların teknoloji sektöründeki yerini, etkinliğini artırmayı hedefliyor...

DOOH, sosyal medyayı güçlendiriyor

Nörobilim çalışması, DOOH’un sosyal medyada ‘önemli değerleri ortaya çıkardığını’ gösteriyor...