Celeste Barber Royal Caribbean tatilini evde yaşıyor

Bir cruise gemisinde, özellikle de Royal Caribbean’da tatil yapmak, büyük bir gemiyle seyahat etmekten daha fazlası anlamına geliyor. Avustralyalı komedyen Celeste Barber Royal Caribbean deneyimlerini 2 dakikalık bir videoda özetliyor.

Celeste Barber, ünlülerin verdiği fantastik pozları ve moda fotoğraflarını evdeki malzemelerle yeniden yaratıp Instagram’da paylaşarak ünlü olmuş bir sosyal medya figürü. Royal Caribbean International da bu konsepti devam ettirerek yeni bir reklam kampanyasına imza attı. Bu kampanyaya göre Celeste Barber Royal Caribbean tatilini evdeki malzemelerle (ailesi de dahil) yeniden yaratıyor.

Evdeki malzemelerle olmuyor, olamıyor

Videoda gerçek halleri ve Celeste versiyonları gösterilen “Royal deneyimleri”, aslında evde denenmeye pek uygun sayılmaz. Örneğin “FlowRider” isimli aktiviteyi deneyen Celeste, bunun için bahçedeki trampolini ve bahçedeki yaprakları temizlemeye yarayan cihazı kullanıyor ama uçamıyor.

2 dakikalık #CruiseChallengeAccepted videosunda, tatil için Royal Caribbean’ı tercih edenlerin yaşayabileceği pek çok deneyim gerçek halleriyle de gösteriliyor. Tüm bunları evde yapmaya çalışmanın çok yorucu olduğuna karar veren Celeste de her şeyi lüks bir cruise gemisinde yapmanın daha makul olduğuna karar veriyor.

Kampanyanın etkileşim ayağında, Royal Caribbean seyahati kazanma şansı için izleyicilerden kendi “evde cruise tatili” deneyimlerini videoya çekmeleri bekleniyor. 2 dakikalık videonun haricinde, Celeste Barber’ın Instagram hesabında Royal deneyimlerinin 15 saniyelik videoları da paylaşılacak. Kampanya, WPP ajanslarından WhiteGrey’in marka için yaptığı ilk iş olma özelliğini taşıyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.