artwork

Çekimleri İTÜ’de gerçekleşen reklamlar

7 yıl önce

0

İçinden bir şekilde İTÜ’nün geçtiği tüm filmler Arı24 sayfasının editörlerinin gözünden kaçmamış ve hepsini sıralamışlar. Buyurun aşağıda birbirinden keyifli ve enerji dolu İTÜ’de çekilmiş reklamlar.

Ruh öküzün Eti Maximus

Eti Maximus’un yeni reklam filmi düşünmeden yaşayan gençliğe saygı vuruşu niteliğinde. Mesaj yerini bulsun diye Maximus’un yeni reklam yüzü, gerçek bir “ruh öküzü”.

Farklı kafası, hareketli müziği ve anlatımıyla dikkat çeken filmin yönetmeni Ozan Açıktan, yaratıcı ajansı ise Güzel Sanatlar.

“Yemek yediğin an, gelsin Sütaş Ayran”

Sütaş Ayran için Grey İstanbul tarafından hazırlanan yemek temalı reklam filmi, “Yemek yediğin an, gelsin Sütaş Ayran” sloganıyla Sütaş Ayran’ın farklı yemek ortamlarına en iyi eşlik eden ürün olmasının altını çiziyor.

Ülker Metro İle Çalışan Motor

Alametifarika ajansının imzasını taşıyan reklam filmi için Ülker Metro, İTÜ Enerji Enstitüsü işbirliğiyle dünyada bir ilk olarak gerçekleşen Metro enerjisi ile çalışan motosiklet üretti. Reklam filmi “Enerji geliyorum demez” sloganı taşıyor.

Vodafone Free Zone reklam filminde Can Bonomo

Bonomo, Vodafone Free Zone reklamında bir üniversite öğrencisinin derdine çare buluyor. Taşkışla kampüsünde çekimleri gerçekleşen videoyu Team Red reklam ajansı hazırladı. Yönetmenliğini Gönenç Uyanık‘ın yaptığı filmin yapım şirketi Depo Film.

Vodafone 3G “Ezgi”

Vodafone, bir reklamında daha İTÜ’nün kampüslerinden birini kullanıyor.

Café Crown Daha Çok Sen

Youth Republic‘in hazırladığı “Daha Çok Sen” kampanyasının “Dans” ve “Jön” filmleri de Makine Fakültesi kantininde çekilmiş.

Acımasız gerçekler

Yine Taşkışla kampüsünde çekilen bir reklam. Bu sefer Sprite Aras Bulut aracılığıyla hayatın acı gerçeklerini esprili bir şekilde anlatıyor.

Ruffles Max reklamı

Yönetmenliğini Ali Taner Baltacı‘nın üstlendiği Ruffles Max reklamının yapım şirketi Depo Film.

Fiber Gücü Cebinize Geliyor

Avea, TTNet ve Türk Telekom’un gücünü tek marka altında birleştiren Türk Telekom, mobil alanda yeni bir dönemin başlangıcına imza attığını duyurduğu kampanyasının bazı çekimleri için İTÜ’nün hazırlık binasından yararlandı.

Murat Boz’lu Colin’s reklamı

Murat Boz‘un “Colin’s’lerimden hayatta vazgeçmem” dediği ve yine içinde İTÜ geçen bir reklam.

Kaynak: arı24

Senin için
Tümünü göster
Castrol ilerlemenin olduğu her yerde

Dünyanın önde gelen madeni yağ üreticisi Castrol, yenilenen marka kimliğinin...