CEF 2018: Finans Piyasalarının Geleceği başladı

Sabancı Üniversitesi ve Akbank iş birliğiyle gerçekleştirilen CEF 2018: Finans Piyasalarının Geleceği saat 9.15 itibarıyla başladı.

Finans dünyasının liderlerini konuk eden CEF 2018’te sahneye önce Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş çıktı. Konuklara “hoşgeldiniz” diyen Demirtaş, açılış konuşmasını gerçekleştirmek üzere Sabancı Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Zehra Sayers’i sahneye davet etti.

Zehra Sayers, CEF 2018’in açılış konuşmasında burada olmaktan dolayı duyduğu heyecanı dile getirdi ve 2. kez düzenlenen kongrede Sabancı Üniversitesi’nin imza attığı ilklere değindi.

Zehra Sayers

 

Sayers: “Kalite standardını sürdürerek Türkiye’ye değer katmak ve bölgeyi tüm dünyaya tanıtmak finans merkezimizin misyon ve vizyonları arasında yer alıyor.”

Sayers’in ardından Özgür Demirtaş sahneye çıktı ve konuşmasını gerçekleştirdi.

“CEF Kuruluşunun ikinci yılında yüzlerce öğrenci ve profesyoneli eğiterek dünyanın en önde gelen konuşmacılarını Türkiye’de ağırladı. CEF kalitenin sembolü, finans eğitiminin merkezi ve ülke tanıtımının öncüsü olmaya devam edecektir.”

“Center of Excellence in Finance (CEF) napıyor? Finans dünyası, akademisyenler, öğrenciler, arasında bir köprü kuruyor. Çünkü herkesin birbirinden alacağı çok şey var.”

 

Demirtaş’ın ardından sahneye çıkan Akbank Yönetim Kurulu Başkanı ve Murahhas Üye Suzan Sabancı Dinçer, Mobius Capital Partners Kurucusu Dr. Mark Mobius’u konuşmasını gerçekleştirmek üzere sahneye davet etti.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.