artwork

Castrol Edge ile titanyum gücü

9 sene önce

0

Castrol, Türkiye’de de satışa sunulan Titanium FST teknolojisiyle bugüne kadar ürettiği en güçlü motor yağı olan Castrol EDGE için yeni bir kampanyayı hayata geçiriyor.

Castrol EDGE Türkiye Facebook sayfası üzerinden #TitanyumGücündeyimÇünkü hashtag’i ile kendini en iyi ifade eden katılımcılar, Sinan Güler ile basketbol oynama, şampiyon ralli pilotu Orhan Avcıoğlu ile co-drive ve Internet Ekipler Amiri olarak tanınan bilişim dünyasının renkli yüzü Serdar Kuzuloğlu ile birlikte sohbet etmek gibi farklı deneyimler yaşayacaklar. Yaz aylarının en eğlenceli etkinliklerinden biri olacak kampanya hakkında tüm bilgiler, katılım koşulları ile Sinan Güler, Orhan Avcıoğlu ve Serdar Kuzuloğlu’nun yer aldığı tanıtım filmi Castrol Edge Türkiye Facebook sayfasında katılımcıları bekliyor.

Orhan Avcıoğlu, Sinan Güler, Serdar Kuzuloğlu

Titanyum Gücünde Yaşayanlar deneyimine katılmak için Facebook sayfasında kampanya sayfasına girerek tercih ettikleri deneyimi seçip üç isimden birinin fotoğrafını tıkladıktan sonra ilgili konuda “Titanyum Gücünde” olduklarını gösteren bir metni forma yazmaları yeterli oluyor. Jüri tarafından etkileyicilik ve özgünlük kriterlerine göre değerlendirilecek metinler arasında kazananlar yine Castrol EDGE Türkiye Facebook sayfasında yayınlanacak. Her kategoride ilk 10 dereceye girenler milli basketbolcu Sinan Güler’le basketbol maçı yapma şansına sahip olacak. Talihliler, Castrol Ford Rally Team Türkiye pilotları Orhan Avcıoglu ve Murat Bostancı ile co-drive aktivitesi yaparken, Serdar Kuzuoğlu ile yemek eşliğinde sohbet etme hakkı kazanacaklar. İstanbul dışından gelecek olan katılımcıların yol ve konaklama masrafları da Castrol Türkiye tarafından karşılanacak.

 

 

 

Sektörden Haberler
Tümünü göster
Lorem Ipsum

Neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit...

Lorem Ipsum

There is no one who loves pain itself, who seeks...

What is Lorem Ipsum?

There is no one who loves pain itself, who seeks...