artwork

CardFinans: “Kalabalık Ramazan sofralarında yeniden buluşmak dileğiyle”

3 sene önce

0

CardFinans, tüm dünyanın içinde bulunduğu bu zorlu günlerde yine pozitif duygulara odaklanan reklam filmiyle Ramazan ayında tüketicisinin yanında olduğunu hissettiriyor.

Reklam filminde, geçtiğimiz ramazanlarda kurduğumuz kalabalık sofraları göstererek güzel günlerin geleceğine olan inanç vurgulanıyor. Yine bu kalabalık sofralarda hep beraber buluşmak için sosyal mesafenin korunması adına bu ramazan biraz ayrı kalmamız gerektiğine dikkat çekiliyor.

Hayat Aldıklarından Fazlasıdır” sloganı ile kart sahiplerinin hayatlarında yarattığı anlamlı deneyimleri iletişime taşımaya devam eden CardFinans, reklam filminde internetten yapılanlan market alışverişleri de dahil tüm market alışverişlerinde geçerli ParaPuan kampanyasıyla bu zor günlerde tüketicisine destek olduğunu da duyuruyor.

Rabarba imzası taşıyan ve yönetmenliğini Ozan Yalabık’ın yaptığı 2018 yılındaki ramazan filmindeki görüntülerden kurgulanan film, “Gelecek Ramazan’da kalabalık sofralarda yeniden buluşmak dileğiyle.” mesajıyla son buluyor.

KÜNYE:

Reklam CardFinans – Ramazan Filmi
Reklam Veren QNB Finansbank
Reklam Ajansı Rabarba
Reklam Veren Yetkilisi Armağan Engel, Banu Akyıl Akıncı, Rengin Çavdar, Ecem Taşcı
Medya Planlama/Satın Alma People Initiative
Mecra TV, internet, radyo

Senin için
Tümünü göster
Salih Bademci, yüzü olduğu Setur için kamera karşısına geçti

Setur, Salih Bademci ile sene boyunca yayınlayacağı reklam filmlerinde Setur’un...

Dünyada Ne Görürseniz: İstanbul’dan

Turkish Cargo’nun mega hub’ı SMARTIST, dünyayı birbirine bağlayarak küresel ekonomiye...

Vodafone “duruyor”