artwork

canyayinlari.com’dan sürpriz yılbaşı kampanyası

1 yıl önce

0

Can Yayınları’nın 2022 yılının başında yenilediği web sitesi canyayinlari.com ilk senesini özel bir yılbaşı kampanyasıyla bitiriyor.

15 – 23 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek sadece canyayinlari.com’da geçerli kampanya kapsamında; kitaplarda %40’a, Can Dükkân ürünlerinde ise %30’a varan indirimler yer alacak. 150 TL üzeri alışverilerde ise ücretsiz kargo avantajı devam ediyor.

Sürpriz kutular ve hediye kitap!

2022 yılı başında yaptığı lansmanda isme özel hazırlanmış kutularla okurlarını sevindiren canyayinlari.com şimdi de websitesin alışveriş yapan okurları için çok özel kutular hazırladı. Cemal Süreya, Orhan Veli ve Cahit Sıtkı Tarancı’nın şiirlerinden alıntılar ve çizimlerinin bulunduğu kutuların Can Yayınları okurları için birer koleksiyon nesnesine dönüşeceği düşünülüyor.

Can Yayınları okurlarına yeni yıl hediyesi vermeyi de ihmal etmiyor ve şairli kutuların hepsine birer sürpriz hediye kitap yerleştiriyor. Sürpriz hediye kitaplar 250 TL üzeri alışverişlerde geçerli olacak.

Kullanıcı deneyimi, arayüz tasarımı, kategorizasyon, kitap etiketleri ve listeleri gibi pek çok konuda yayıncılık sektöründe lider konumda olan canyayinlari.com yeni yılda da sürprizlerine devam edecek.

 

Tasarım: Lom Creative Studio

Prop-styling: Ait İstanbul

Fotoğraf: Serden Salman

 

Kampanya linki: canyayinlari.com/yilbasi-kampanyasi