artwork

Canon: #Eşitiz

3 sene önce

0

Canon, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında dünya çapında gerçekleştirilen #EachForEqual kampanyasını Türkiye’de başlattığı #Eşitiz bağış projesi ile destekliyor. Proje kapsamında Canon 5- 20 Mart tarihleri arasında, sosyal medya hesaplarında “eşitlik” pozunu yaparak #Eşitiz #EachForEqual hashtag’leri ile paylaşan herkes adına Save The Children International kuruluşuna kız çocuklarının eğitimi için 1 TL bağışlayacak.

Tüm dünyada kadınların hayatın her alanında eşitliğini savunan #EachForEqual kampanyası ile Canon, onlarca kız çocuğunun eğitimine destek olmayı hedefliyor. Bu kapsamda Türkiye’de #Eşitiz projesini başlatan Canon, projenin ikonik eşitlik pozunu yaparak fotoğrafını #Eşitiz #EachForEqual hashtag’leri ile sosyal medya hesaplarında paylaşan herkes adına Save The Children International kuruluşuna 1 TL bağış yapacak.

Proje ile 5- 20 Mart tarihleri arasında Save The Children International adına yapılacak bağışlar geleceğin kadınları olacak kız çocuklarının eğitimine aktarılacak. Projede; “Ortak fayda için birlikte yaşamak ve çalışmak” anlamına gelen Japonca’da “KYOSEI” olarak geçen kurum felsefesinden esinlenen Canon, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında kadınlar başta olmak üzere tüm bireylerin eşitliğine dikkat çekiyor. Canon’un çalışan kadınları da projeyi destekledi ve her biri projenin sembolü olan eşitlik pozu ile fotoğraflarını çekerek projenin ulaştığı kişi sayısını arttırmak için ona ilham veren birini etiketleyerek zincirin bir parçası olması için ona meydan okudu.

Yalnızca 1 paylaşım ile 1 hayat değişir!
Daha fazla kız çocuğunun eğitimine destek olabilmek için yapılan her bir paylaşım büyük önem taşıyor. İsteyen herkes eşitlik pozunu yaptığı fotoğrafını #EachForEqual ve #Eşitiz hashtag’leriyle paylaşarak ve tanıdığı bir kişiye daha seslenerek projeyi destekleyebiliyor.

Senin için
Tümünü göster
Küresel pazarlama endüstrisi 2023 DEI Census’u başlatıyor

Pazarlama uzmanları, anonim olarak 15 dakikalık anketi dolduruyor ve iş...

Küresel Agency of the Year’da Türkiye

Campaign Küresel Agency of the Year kısa listesinde Türkiye’den isimler...

Küresel Agency of the Year kısa listesi açıklandı

Aday ajanslar arasında VMLY&R, Åkestam Holst NoA, Oliver, Wavemaker ve...